Całkowita liczba wyświetleń strony

wtorek, 19 września 2017

Mistrzostwa Ameryki Południowej pań - wygrała faworytka. Brawo!!

Deysi Cori




























SNrNazwiskoFedRgEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 Rpnwwew-weK+/-
11WGMCori T. DeysiPER238923896,50,05,0444,0233196,56,77-0,2710-2,7
27WIMMiranda Llanes YerisbelCUB219221926,01,54,0446,02322964,401,602032,0
39WFMAliaga Fernandez Ingrid YPER218221826,01,05,0440,52174965,170,832016,6
45WIMChumpitaz AnnPER222522256,00,54,0444,52206965,270,732014,6
58WIMMartinez AyelenARG219021905,50,04,0542,5218295,55,370,13202,6
614WIMCarraro DeniseARG207120715,50,04,0439,5216695,54,381,122022,4
711WIMVazquez Maccarini DanitzaPUR217321735,50,04,0439,0217695,55,140,364014,4
84WGMAmura ClaudiaARG226222625,50,03,0540,0218195,56,21-0,7110-7,1
92IMLujan CarolinaARG237623765,50,03,0446,5229795,56,33-0,8310-8,3
103WGMArribas Robaina MaritzaCUB227322735,50,03,0444,5226695,55,480,02200,4
1113Librelato Kathie GoulartBRA208520855,00,05,0534,52040955,17-0,1720-3,4
1218WIMBesso GuadalupeARG199419945,00,04,0537,52063954,100,902018,0
1312WFMAlboredo JuliaBRA212021204,50,04,0535,5191594,55,85-1,3520-27,0
146WIMFernandez Maria FlorenciaARG219921994,50,04,0534,5189494,56,89-2,3920-47,8
1521WFMCosme Contreras TrilcePER187218724,50,04,0443,5217794,51,483,0240120,8
1617WIMCordero DanielaBOL200520054,50,03,0439,5210194,53,391,112022,2
1720WFMStrgacich AylenARG189718974,00,04,0536,51894943,980,02400,8
1816Nejanky MaisaARG201820184,00,03,0538,02038943,810,19203,8
1915WFMAbarca Gonzalez DamarisCHI201920194,00,03,0432,01881844,72-0,7220-14,4
2010WIMZuriel MarisaARG218021804,00,02,0535,01926946,76-2,7620-55,2
2119WIMJorquera Cabello ValentinaCHI197719774,00,02,0439,02055943,110,892017,8
2224Librelato Ana Julia GoulartBRA166716673,50,03,0530,0178893,52,740,764030,4
2325WCMBosco GiulianaARG158215822,50,52,0431,0168392,52,160,344013,6
2423WCMCoelho Tatiane CristinaBRA177717772,50,51,0533,5180992,52,62-0,1220-2,4
2522Ocampo Derly GinethCOL182118212,00,02,0532,01630924,01-2,0120-40,2
2626Palomares LujanARG125912591,00,00,0435,51177800,69-0,6940-27,6

MITROPA Cup 2017, Women po trzech rundach

Polki




















Rk.Team12345678910 TB1  TB2  TB3 
1France * 3369,50
2Hungary * 3347,50
3Czech Republic½ * 346,00
Croatia * 146,00
5Slovenia1 * 236,51
6Poland2 * 336,51
7Austria3 * 236,50
8Germany11 * 426,00
9Italy112 * 14,00
10Slovakia½10 * 01,50

czwartek, 14 września 2017

Brawo Kasia!! Tylko jeden medal na mistrzostwach Europy juniorek

Tylko Kasia Dwilewicz zdobyła medal
na mistrzostwach Europy juniorek w Mamai wśród pań

European Youth Chess Championship 2017 Girls U08
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1WCMSvergina SofyaRUS14728,50,0
2WCMZavivaeva EvelinaRUS14067,00,0
3Shukhman AnnaRUS15837,00,0
4Kirtadze AnastasiaGEO11936,50,0
5Keskinler ElaTUR12766,00,0
European Youth Chess Championship 2017 Girls U10
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1WCMShubenkova VeronikaRUS15057,50,0
2WCMGasimova SamraAZE15787,00,0
3WCMMikheeva GalinaRUS15967,00,0
4WCMShvedova AlexandraRUS15787,00,0
5Andrukhovich ElizavetaBLR14657,00,0
European Youth Chess Championship 2017 Girls U12
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1WCMMironenko GalinaRUS20357,50,0
2WCMStepanyan EvaRUS19277,50,0
3WCMAllahverdiyeva AyanAZE20427,01,0
4Dubovyk AnastasiiaUKR17857,00,0
5Lomaia DianaGEO17536,50,0
European Youth Chess Championship 2017 Girls U14
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1WFMBeydullayeva GovharAZE21648,50,0
2Srdanovic JovanaSRB19947,00,0
3Krasteva BeloslavaECX20487,00,0
4WFMMiroshnik EkaterinaRUS20067,00,0
5Esadze TamariGEO18636,52,0
European Youth Chess Championship 2017 Girls U16
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1WIMBadelka OlgaBLR23357,50,0
2FMSchneider JanaGER22317,00,0
3FMAntova GabrielaECX22567,00,0
4Sargsyan Anna M.ARM20477,00,0
5WFMShafigullina ZarinaRUS21306,50,0
European Youth Chess Championship 2017 Girls U18
Wynik końcowy po 9 rundach
M-sceNazwiskoFedEloPkt TB 1 
1Asatryan SonaARM20437,00,0
2Dwilewicz KatarzynaPOL18846,50,0
3FMGarcia Martin MartaESP23606,50,0
4WFMBalajayeva KhanimAZE23426,50,0
5WFMGueci TeaITA21816,00,0

4CMSmietanska Wiktoria1446POL11½100½116,0Miejsce 10Girls 08
11Natoli Alessia1216POL11½½100116,08Girls 08
1Pawicka Magdalena1826POL111½½1½016,56Girls 10
17Siekanska Maria1471POL1½011½1106,013Girls 10
37Tokarz Izabela1324POL1110101½05,517Girls 10
42Roszkiewicz Zofia1296POL1010011004,055Girls 10
7Wikar Martyna1943POL10111110½6,57Girls 12
26Goraj Barbara1711POL11001111½6,58Girls 12
34Gaj Magdalena1657POL10101½0104,549Girls 12
74Mezykowska Emilia1313POL0010½0½½02,589Girls 12
87Kucharska Helena1223POL0½½0011014,069Girls 12
11Jarocka Liwia1970POL1011½01½16,012Girls 14
37Czarnecka Lidia1792POL½½101110½5,519Girls 14
39Adamczyk Zuzanna1782POL1½001½½½½4,540Girls 14
77Sloniewska Alicja1344POL½½00100013,071Girls 14
7WFMSliwicka Alicja2230POL1½1½101106,09Girls 16
23Kalinowska Zuzanna1992POL1100½½½104,538Girls 16
34WFMKucharska Honorata1917POL10½½11½½16,014Girls 16
53Kostecka Marika1811POL11100100½4,534Girls 16
59Leczek Weronika1761POL0010010114,056Girls 16
6Kubicka Anna2221POL11½1½10½05,510Girls 18
7WFMAntolak Julia2212POL½½0½11½116,09Girls 18
27Dwilewicz Katarzyna1884POL11½½½1½½16,52Girls 18
28Karykowska Anna1884POL0101½11004,523Girls 18
30Posuniak Weronika1856POL011½010½04,027Girls 18