Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kosintseva N. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kosintseva N. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 kwietnia 2014

Lagno chce porzucić Ukrainę!!

Kraj krajem a kasę trzeba zarabiać!?
Jak podaje rosyjski portal szachowy Chess News, ukraińska arcymistrzyni nr 1 Kateryna Lagno (dwukrotna mistrzyni Europy i aktualna mistrzyni świata w szachach szybkich) chce reprezentować Rosję. Jeśli uda się załatwić wszelkie formalności, to już ma zagrać na olimpiadzie w Tromsoe (Norwegia) - powiedział na konferencji prasowej trener Sergey Yanovsky.
Yanovsky stwierdził również, że w rosyjskiej drużynie nie zagrają siostry Nadia i Tatiana Kositseve. Obie panie są ostro skonfliktowane z rosyjskim związkiem, który pozbawił je wszelkich stypendiów.
Ostatnio Nadia została szczęśliwą mamą. 

piątek, 15 czerwca 2012

Rosja: Po pięciu rundach w Grand Prix pań prowadzą Muzychuk i Danielian

Od lewej: Tania i Nadia Kosintseve


SNo.NameRtgFED123456789101112Pts.Rk.TB1TB2
1GMElina Danielian2484ARM*½11½½3.520.57.25
2GMHumpy Koneru2589IND½*1½½½3606.25
3WGMBetul Cemre Yildiz2333TUR00*01011202
4GMTatiana Kosintseva2532RUS0½*½½01.51103.5
5GMViktorija Cmilyte2508LTU½*½011340.57.25
6GMNadezhda Kosintseva2528RUS*0½11½350.56.5
7GMAntoaneta Stefanova2518BUL1*½½½02.5706.5
8GMKeteryana Lahno2546UKR½½½*1½3318
9GMAlexandra Kosteniuk2457RUS½10½0*2805
10IMAlisa Galliamova2484RUS1½00½*21003
11GMHou Yifan2623CHN½010½*2904.5
12GMAnna Muzychuk2598SLO½½11½*3.510.58.25

czwartek, 3 lutego 2011

Normy arcymistrzowskie dla pań w Gibraltarze

Salome Melia
Nadia Kosintseva
Na turnieju w Gibraltarze aż dwie zawodniczki wypełniły normy ma arcymistrza męskiego po rozegraniu dziewięciu rund. Są to Nadezhda Kosintseva z Rosji i Salome Melia z Gruzji. Nadia zdobyła 6/9 (ranking 2649) a Salome 6,5/9 (ranking 2612). A nasze panie (oprócz Jolanty Zawadzkiej) nie grają nigdzie. Pewnie przygotowują się do mistrzostw Polski? 

czwartek, 2 grudnia 2010

Kłopoty Rosjanek z dotarciem na mistrzostwa świata

Nadia i Tania Kosintseve
Ze względu na opóźnienie samolotu z Moskwy do Stambułu siostry Tania i Nadia Kosintseve oraz występujące w roli dziennikarek, Almira Mirzoeva i Anna Burtasova, dzisiejszą noc zmuszone są spędzić w Stambule. Do hotelu w Hatay dotrą dopiero jutro.
Aleksandra Kosteniuk warunki bytowe (pokój i wyżywienie) ocenia na "trójkę". Chwali za to bezprzewodowy dostęp do internetu.

wtorek, 23 listopada 2010

Miłość artysty - malarza do arcymistrzyni?

Mistrz pędzla i miłośnik szachów Yuri Panov z Krasnojarska (obecnie mieszka w Moskwie) przed dzisiejszą rundą wręczył Nadii Kosintsevej namalowany własnoręcznie portret. Rozproszona tym faktem rosyjska arcymistrzyni przegrała partię z najsłabszą dotychczas w Super finale, Swietłaną Matveevą.
No cóż, wielbiciel, wielbicielem a szachy, szachami.

Po siedmiu rundach nadal Nazi Paikidze

Nadia Kosintseva po dwóch przegranych
wypadła z czołówki Super finału mistrzostw Rosji.



















Nazwisko123456789101112PktMiejsce
B. Nebolsina10,5100,5104
B. Gunina00,5110002,5
T. Kosintseva0,50,510,50,500,53,5
S. Matveeva000000,511,5
N. Pogonina100,50,50,5114,5
A. Kosteniuk0,511100,504
T. Shadrina00110002
O. Girya0,500100,50,52,5
A. Galliamova10,51001
14.5
A. Bodnaruk0,5100,51104
N. Paikidze110,50110,55
N. Kosintseva110,5010,504