Całkowita liczba wyświetleń strony

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Po dwóch rundach mistrzostw Francji pań nie ma remisów!!

Cecile Haussernot (po prawej) w partii, gdzie był tylko
ogień i dym, pokonała niespodziewanie Nino Maisuradze!




















 Moyenne : 2206PaysElo12345678910PtsSB
1ff Cecile HAUSSERNOT2077 F 1121
2m Silvia COLLAS2289 F 1121
3m Sophie MILLIET2362 F 1121
4mf Andreea-Cristiana NAVROTESCU2150 F0 111
5gf Nino MAISURADZE2280 F0 110
6gf Maria LECONTE2208 F0 110
7mf Natacha BENMESBAH2271 F0 110
8gf Anda SAFRANSKA2224 F00 00
9mf Marina ROUMEGOUS2142 F00 00
10ff Isabelle MALASSAGNE2061 F00 00

Ukraińskie juniorki wygrywają wszystko w Rymanowie-Zdroju

Mecz Estonia - Ukraina 0:2



















M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
17Ukraine4400832,08,0
22Poland I4220618,05,5
38Estonia4301612,05,0
46Slovenia I4130515,05,0
511Slovenia II4211512,04,0
65Czech Republic4211511,04,0
714Turkey II4202411,55,0
81Serbia I4121411,54,0
99Turkey I4202410,04,0
103Germany412149,54,0
114Poland II420249,04,5
1218Poland III403137,03,5
1312Hungary II403136,03,0
1417Poland V411233,02,5
1510Hungary I402227,03,0
1616Poland IV402225,02,5
1713Serbia II402224,52,5
1815Slovakia402222,02,0

Najlepsze zawodniczki po czterech rundach:

NrNazwiskoRgDrużynaPktPartie%Szach
1WIMUnuk Laura2343Slovenia I4,04100,01
2WFMMartynkova Olena2179Ukraine4,04100,01
3Kubicka Anna2226Poland I4,04100,02
4Krasnokutskaya Sofiya2182Ukraine4,04100,02
5WFMArda Cagil Irmak2124Turkey I3,0475,01
6WCMOzbay Ece1966Turkey II3,0475,02
7WFMRozman Monika2082Slovenia II2,5462,51
8WFMSliwicka Alicja2204Poland II2,5462,51
9WFMEgyed Judit2162Hungary I2,5462,51
10WIMNarva Mai2210Estonia2,5462,51

niedziela, 20 sierpnia 2017

Mistrzostwa Francji pań w Agen

Sophie Milliet jest faworytką mistrzostw
























 Moyenne : 2206PaysElo12345678910PtsSB
1ff Cecile HAUSSERNOT2077 F 110
2mf Andreea-Cristiana NAVROTESCU2150 F 110
3gf Nino MAISURADZE2280 F 110
4m Silvia COLLAS2289 F 110
5m Sophie MILLIET2362 F 110
6gf Maria LECONTE2208 F0 00
7gf Anda SAFRANSKA2224 F0 00
8mf Natacha BENMESBAH2271 F0 00
9mf Marina ROUMEGOUS2142 F0 00
10ff Isabelle MALASSAGNE2061 F0 00

sobota, 19 sierpnia 2017

EUROPEAN YOUTH TEAM CHESS CHAMPIONSHIP - GIRLS SECTION po dwóch rundach

Ania Kubicka wygrała obie partie

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2 
17Ukraine220044,0
28Estonia220043,5
36Slovenia I211033,0
41Serbia I211032,5
52Poland I211032,5
611Slovenia II211032,5
74Poland II210122,5
814Turkey II210122,5
99Turkey I210122,0
1012Hungary II202022,0
115Czech Republic210121,5
1217Poland V210121,5
133Germany201111,5
1410Hungary I201111,5
1518Poland III201111,5
1616Poland IV201111,0
1713Serbia II200200,5
1815Slovakia200200,0