Całkowita liczba wyświetleń strony

środa, 18 lipca 2018

Polki drużynowymi mistrzyniami Europy do lat 18! Gratulacje dla Julii i Oliwii!!

Mądre i piękne dziewczęta - piękny wynik!
Gratulacje!!

Rg.SnrTeamAnz  +   =   -  Wtg1  Wtg2  Wtg3 
13Poland75201273,010,5
211Romania7331959,08,5
32Germany I7331956,08,5
410Czech Republic7412941,57,5
59Germany III7241848,08,0
65Slovenia I7403847,07,5
71Serbia7241845,07,5
84Hungary7232757,58,0
98Croatia7232743,07,0
106Germany II7313733,06,5
1112Israel7223643,07,5
1214Germany IV7142636,06,0
137Slovenia II7223635,06,5
1415Turkey7133540,56,0
1513Slovakia7133535,56,5
Wyniki indywidualne Polek
1. Poland (EloDS:2236, Wtg1: 12 / Wtg2: 73)
Br.NameEloLandFideID1234567Pkt.AnzEloDS
1WFMAntolak Julia2282POL11595691½101014,572126
2WIMKiolbasa Oliwia2189POL11546131111½1½6,072043

Mistrzostwa USA juniorek - Saint Louis po pięciu rundach










RankNameRating12345678910Score
1FM Yip, Carissa2364x  ½ 1  1 1 1  4.5
2FM Feng, Maggie2236 x0    ½ 1 1 1 3.5
3FM Yu, Jennifer2358 1 x1 0  0  1  3.0
4WIM Nguyen, Emily2215½  0 x 1 ½   1 3.0
5WFM Cervantes Landeiro, Thalia22080  1  x½  ½  1 3.0
6WFM Samadashvili, Martha2040   0 ½ x 1 ½ 1 3.0
7WCM Wu, Rochelle21100 ½ 1 ½   x ½  2.5
8WFM Matus, Nastassja19600 0   ½ 0  x 1 1.5
9WFM Vittal, Sanjana19470 0 0   ½ ½  x 1.0
10Morris-Suzuki, Sophie1980 0  0 0 0  0  x0.0

czwartek, 12 lipca 2018

Wyniki pań na Mistrzostwach Europy Szkół w Krakowie

Joasia Kaczmarska jedyna wywalczyła
dla Polski Złoto!! Gratulacje!













D 7
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+CBchBch.
18LEVITAN, LielISR06.02;12;5;1;10;7;25.0027.50
22ISMAYILOVA, SalbinazAZE10515.05;9;11;13;1;26.5028.00
31LAJDAMIK, KingaPOL11005.07;10;13;11;3;25.5028.00
45AYDIN, Aslinur BerrinTUR04.56;4;9;10;23.0023.50
510KOLKIZOGLU, Vuslat DenizTUR04.04;7;2;13;27.0029.50
613ARSHINKOVA, RalitsaFID04.08;3;9;27.0028.50
D 9
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+CBchBch.
11WCMZAVIVAEVA, EvelinaRUS13907.515;10;12;11;7;3;5;42.0046.00
23NATOLI, AlessiaPOL12667.017;25;11;9;6;5;8;43.5047.50
34ASLAN, RozaTUR12566.518;22;20;10;5;6;38.0041.50
42WCMKUSAKINA, UlianaRUS13895.516;8;10;15;11;39.5043.50
55STEFAN, Iulia-cristianaROU12205.519;14;11;9;12;46.5050.50
68KANTER, ElizavetaRUS11645.513;16;26;17;12;41.0044.00
712CHECHELASHVILI, MariamGEO11075.526;3;7;2;10;45.5048.50
D 11
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+CBchBch.
16MELLOR, JessicaENG14777.520;24;13;9;4;2;3;41.5045.00
24KOROVINA, YanaRUS15257.018;13;9;7;5;14;47.5052.50
33WCMKAPICAKOVA, LuciaSVK15306.517;27;14;16;15;7;43.5047.50
47PUTINCEVA, MarinaRUS14646.021;14;12;15;11;5;42.5045.00
55WCMKAYIS, Gulcan SenaTUR14876.021;11;15;2;8;43.0045.50
611WCMMIKHAILINA, OlgaRUS12885.525;2;8;12;46.0047.50
D 13
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+CBchBch.
11KASAEVA, SofiiaRUS18057.017;12;9;8;6;16;44.5048.50
214WCMZAVIVAEVA, EmiliaRUS15566.530;22;7;4;11;10;45.0047.50
37TIKVESLI, CeylinTUR16636.523;16;24;17;10;5;43.0046.50
410WCMCHEREPANOVA, EvitaRUS16046.526;33;5;1;15;9;45.0045.50
56TSOTSONAVA, EleneGEO17086.526;18;16;3;9;13;42.0045.50
611HAFIZOGLU, BengiTUR15996.027;2;7;17;3;45.0049.00
D 15
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+CBchBch.
15WCMZVEREVA, MargaritaRUS18385.512;8;2;4;27.0030.00
27CELIK, EylulTUR17305.514;2;6;13;24.5025.50
33WCMSADE, DefneTUR19245.010;4;8;25.0027.00
44WFMKATKOV, MichelleISR19094.011;9;10;24.5026.50
52WCMLEVITAN, RonitISR19924.011;14;10;23.5024.50
66BUDKIEWICZ, MagdalenaPOL17743.58;24.5027.50
D 17
PlaceS.No.TitleNameFed.FIDETotalvs+S.B.Tie BreakWins
19Kaczmarska, JoannaPOL20028.02;3;4;5;7;8;10;1;31.500.008
21Koridze, LileGEO18647.010;2;3;4;5;6;8;24.000.007
37WFMKucharska, HonorataPOL20296.04;5;6;1;2;25.250.005
46Baspinar, LaraTUR16165.510;8;9;3;4;20.500.005
55Leczek, WeronikaPOL18324.08;2;3;13.500.003
62WCMDursun, PoyrazTUR18144.010;3;4;6;12.500.004