Całkowita liczba wyświetleń strony

piątek, 23 kwietnia 2010

Judit Polgar - David Navara 4,5:1.5 w Pradze


W drugim dniu meczu Judit Polgar wygrała dwie partie i przegrała jedną z Davidem Navarą. Po sześciu pojedynkach Prowadzi dzięki temu zdecydowanie 4,5:1,5 mając już zwycięstwo w meczu w kieszeni. Do końca pozostały jutrzejsze dwie partie.
Na zdjęciu: Judit Polgar i David Navara zwiedzają wystawę różnego rodzaju szachów. Tutaj figury w postaci mebli.

Wszystkiego najlepszego od Czytelników "Królowych szachów" dla Aleksandry Kosteniuk z okazji urodzin

Bardzo pracowicie obchodzi swoje 26 urodziny (dziś) mistrzyni świata Aleksandra Kosteniuk. Jest pewnie w drodze z dalekiej Kolumbii na mecz Anand - Topałow, gdzie będzie głównym komentatorem partii na żywo.
Na zdjęciu: Sasza Kosteniuk rozegrała symultanę dwa dni temu w Medelin (Kolumbia). Jak przystało na Pierwszą Damę światowych szachów, pięknie "wkomponowała" się w scenografię sali, na której grała.

Tak się kończą "zabawy" w debiucie

W Pradze Judit Polgar - David Navara 2,5:0,5

Wczoraj w czeskiej Pradze rozpoczął się ośmiopartiowy mecz w szachach szybkich pomiędzy Judit Polgar i Davidem Navarą. Po pierwszym dniu zdecydowanie prowadzi najlepsza szachistka świata 2,5:0,5. Dziś kolejne trzy partie a jutro dwie. Meczowi towarzyszy szereg imprez promujących szachy m.in. prelekcje Vlastimira Horta i Lubomira Kavalka - legend czeskich szachów.
Wyniki:
1: Navara, David - Polgar, Judit ½-½
2: Polgar, Judit - Navara, David 1-0
3: Navara, David - Polgar, Judit 0-1