Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dwilewicz Kasia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Dwilewicz Kasia. Pokaż wszystkie posty

piątek, 25 października 2019

Polina Shuvalova mistrzynią świata pań do lat 20. Oliwia 20. a Kasia 33.

















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
14WIMShuvalova PolinaRUS24129,50,073,077,5
225WIMAlinasab MobinaIRI22399,00,071,075,5
317WIMSolozhenkina ElizavetaRUS22838,00,067,072,5
410Berdnyk MariiaUKR23498,00,066,571,0
533WIMAakanksha HagawaneIND21818,00,063,567,5
615WIMSong YuxinCHN22927,50,061,565,0
716WFMLi YunshanCHN22897,50,060,565,0
82IMTsolakidou StavroulaGRE24317,00,073,078,0
96WGMAssaubayeva BibisaraKAZ23817,00,071,576,5
1011WIMDordzhieva DinaraRUS23357,00,067,573,0
1124WIMPriyanka NutakkiIND22487,00,067,072,0
1213FMAntova GabrielaBUL23187,00,065,569,5
1336WIMChitlange SakshiIND21757,00,064,568,5
1423WFMProtopopova AnastasiyaRUS22637,00,062,567,5
1527Diakonova EkaterinaRUS22317,00,062,066,5
1612WIMMunkhzul TurmunkhMGL23327,00,061,065,5
1735WIMCervantes Landeiro ThaliaUSA21767,00,060,565,0
1845WFMKatkov MichelleISR21067,00,060,563,5
1919Yakubbaeva NilufarUZB22817,00,057,561,5
2030WIMKiolbasa OliwiaPOL22237,00,057,061,0  -14,6
3344WFMDwilewicz KatarzynaPOL21066,00,059,563,0  -6,2

środa, 23 października 2019

"Kwiatek" Kasi Dwilewicz w Indiach. Tak się kończą eksperymenty debiutowe

Znalezione obrazy dla zapytania dwilewicz katarzyna
Kasia Dwilewicz przypomniała sobie, jak się gra
w szachy. Szkoda, że tak późno
Mirza, Diana - Dwilewicz, Katarzyna Mś do 20 New Delhi 23.10.2019 IX runda C46 1. e4 e5 2. Nf3 Nc6 3. Nc3 Nf6 4. g3 d5 5. exd5 Nxd5 6. Bg2 Nxc3 7. bxc3 Bc5 8. O-O O-O 9. d3 Qf6 10. Ng5 Qg6 11. Ne4 Bb6 12. Ba3 Re8 13. Rb1 Bg4 14. Qd2 Rad8 15. h3 Bxh3 16. Bxh3 Qxe4 17. Bg2 Qg6 18. Rfe1 f5 19. Qe2 h6 20. Rb5 a6 21. Bxc6 axb5 22. Bxe8 Qxg3+ 23. Kh1 Qh3+ 24. Kg1 Rxe8 25. d4 Re6 0:1

piątek, 7 września 2018

Dwie Polki w pierwszej dziesiątce mistrzostw świata juniorek do lat 20 w Turcji po czterech rundach

Ala Śliwicka bardzo pewnie pokonała wyżej notowaną
Akshitę Gorti (USA) i jutro zagra z Nino Khomeriki
- nadzieją gruzińskich szachów kobiecych.
Ważne jest, że kolejny raz zagra na pierwszej szachownicy
i oby było tak dalej!































M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 Krtg+/-
19WIMKhomeriki NinoGEO23134,00,08,511,0242019,0
215WFMSliwicka AlicjaPOL22724,00,08,08,5242024,0
31IMTsolakidou StavroulaGRE23933,50,08,510,523103,6
429WIMChu RuotongCHN21993,50,08,09,0234069,2
511FMAntova GabrielaFID22923,50,07,58,0232011,2
619Maltsevskaya AleksandraRUS22343,50,06,58,0232016,6
743WFMDwilewicz KatarzynaPOL20813,00,09,010,0232025,6
45WFMNurgali NazerkeKAZ20803,00,09,010,0234052,0
98FMGorti AkshitaUSA23153,00,08,510,523203,0
103FMAssaubayeva BibisaraRUS23713,00,08,09,52210-0,8
28WFMKanakova NatalieCZE22013,00,08,09,5222014,6
1226WFMHilario AleylaPER22033,00,08,09,0234013,6
137WIMDordzhieva DinaraRUS23183,00,07,59,52220-1,8
1420WGMParamzina AnastasyaRUS22223,00,07,09,02320-0,4
1518WIMHaussernot CecileFRA22373,00,07,08,52320-1,2
1634WCMSong YuxinCHN21563,00,07,08,0124055,2
1716WIMAlinasab MobinaIRI22613,00,06,58,02220-3,8
186WGMHojjatova AydanAZE23563,00,06,07,01320-12,0
1922WFMAltantuya BoldbaatarMGL22103,00,05,06,02340-7,6
2021WIMMahalakshmi MIND22133,00,05,06,022200,0
5625WIMKubicka AnnaPOL22042,00,06,07,02220-25,6
Kojarzenie V rundy

NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
115WFMSliwicka AlicjaPOL227244WIMKhomeriki NinoGEO23139
219Maltsevskaya AleksandraRUS22343½3½IMTsolakidou StavroulaGRE23931
311FMAntova GabrielaFID22923½3½WIMChu RuotongCHN219929
422WFMAltantuya BoldbaatarMGL221033FMAssaubayeva BibisaraRUS23713
526WFMHilario AleylaPER220333WGMHojjatova AydanAZE23566
628WFMKanakova NatalieCZE220133WIMDordzhieva DinaraRUS23187
78FMGorti AkshitaUSA231533WIMMahalakshmi MIND221321
816WIMAlinasab MobinaIRI226133WCMSong YuxinCHN215634
918WIMHaussernot CecileFRA223733WFMNurgali NazerkeKAZ208045
1020WGMParamzina AnastasyaRUS222233WFMDwilewicz KatarzynaPOL208143
2448WFMLi YunshanCHN206022WIMKubicka AnnaPOL220425