Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DME juniorek 2017. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DME juniorek 2017. Pokaż wszystkie posty

środa, 23 sierpnia 2017

W Rymanowie-Zdroju o 11.00 rozpoczyna się mecz Polek o drużynowe mistrzostwo Europy do lat 18

Oliwka Kiołbasa i Ania Kubicka już za chwilę
rozpoczną mecz z juniorkami Estonii
o drużynowe mistrzostwo Europy do lat 18.
Trzymajmy kciuki!!















Link do transmisji:
http://www.eytcc2017.pl/pl/transmisja/transmisja-dziewczeta-2
M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
12Poland I64201057,09,0
26Slovenia I6330945,08,0
37Ukraine6402853,59,0
48Estonia6402834,07,0
54Poland II6402833,08,0
611Slovenia II6321832,56,5
75Czech Republic6222630,05,5
89Turkey I6303625,06,0
910Hungary I6222619,56,5
103Germany6222619,05,5
111Serbia I6132532,05,5
1214Turkey II6213526,06,5
1317Poland V6132514,04,5
1418Poland III6042420,05,0
1512Hungary II6042417,04,0
1613Serbia II6123414,04,5
1716Poland IV6033314,04,0
1815Slovakia603338,03,0

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Polskie juniorki zastopowały Ukrainki w Rymanowie! Decydujący punkt ustrzeliła Ania Kubicka!!

Ania Kubicka jako jedyna wygrała wszystkie pięć partii!!



















M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
17Ukraine5401840,08,5
22Poland I5320837,07,0
36Slovenia I5230728,06,5
411Slovenia II5221623,05,0
55Czech Republic5221620,55,0
68Estonia5302620,05,5
74Poland II5302619,06,5
83Germany5221616,55,5
91Serbia I5131521,05,0
1014Turkey II5212519,06,0
1112Hungary II5041414,04,0
129Turkey I5203413,04,0
1310Hungary I5122411,55,0
1417Poland V5122410,03,5
1513Serbia II512249,04,0
1618Poland III5032313,04,0
1716Poland IV502328,03,0
1815Slovakia502324,02,0

Ukraińskie juniorki wygrywają wszystko w Rymanowie-Zdroju

Mecz Estonia - Ukraina 0:2



















M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
17Ukraine4400832,08,0
22Poland I4220618,05,5
38Estonia4301612,05,0
46Slovenia I4130515,05,0
511Slovenia II4211512,04,0
65Czech Republic4211511,04,0
714Turkey II4202411,55,0
81Serbia I4121411,54,0
99Turkey I4202410,04,0
103Germany412149,54,0
114Poland II420249,04,5
1218Poland III403137,03,5
1312Hungary II403136,03,0
1417Poland V411233,02,5
1510Hungary I402227,03,0
1616Poland IV402225,02,5
1713Serbia II402224,52,5
1815Slovakia402222,02,0

Najlepsze zawodniczki po czterech rundach:

NrNazwiskoRgDrużynaPktPartie%Szach
1WIMUnuk Laura2343Slovenia I4,04100,01
2WFMMartynkova Olena2179Ukraine4,04100,01
3Kubicka Anna2226Poland I4,04100,02
4Krasnokutskaya Sofiya2182Ukraine4,04100,02
5WFMArda Cagil Irmak2124Turkey I3,0475,01
6WCMOzbay Ece1966Turkey II3,0475,02
7WFMRozman Monika2082Slovenia II2,5462,51
8WFMSliwicka Alicja2204Poland II2,5462,51
9WFMEgyed Judit2162Hungary I2,5462,51
10WIMNarva Mai2210Estonia2,5462,51