Całkowita liczba wyświetleń strony

piątek, 20 października 2017

Od 13 listopada mistrzostwa świata pań do lat 20 we Włoszek. Z Polek zgłoszona tylko Oliwia Kiołbasa?!

Pewne zdziwienie budzi start Bibisary Assaubayewej,
która ostatnio została "wplątana" w aferę z dopingiem elektronicznym.
Rosyjska juniorka będzie mogła bezpośrednio udowodnić
przy szachownicy skarżącym ją arcymistrzów, że nie mają racji























1IMAbdumalik Zhansaya13703544KAZ2428
2IMKhademalsharieh Sarasadat12512214IRI2414
3WFMAssaubayeva Bibisara13708694RUS2395
4WGMMammadzada Gunay13403729AZE2393
5WIMShuvalova Polina24171760RUS2386
6IMNomin-Erdene Davaademberel4900782MGL2363
7Zhu Jiner8608059CHN2363
8WIMBadelka Olga13509926BLR2353
9WIMKhomeriki Nino13603191GEO2347
10WGMTsolakidou Stavroula4264312GRE2340
11IMOsmak Iulija14101602UKR2339
12WIMVaishali R5091756IND2330
13WFMObolentseva Alexandra24153648RUS2318
14WIMAakanksha Hagawane25014510IND2312
15FMYu Jennifer2078341USA2308
16WGMTokhirjonova Gulrukhbegim14203626UZB2306
17WIMStyazhkina Anna24119300RUS2301
18WIMDordzhieva Dinara24157570RUS2295
19WIMHeinemann Josefine12900460GER2269
20WIMAlinasab Mobina12528897IRI2252

sobota, 14 października 2017

Irina Bulmaga wygrała Maria Albulet Memorial 2017 (Rumunia)

Irina Bulmaga była faworytką i wygrała

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11IMBulmaga IrinaROU2423Cs Politehnica Iasi7,00,038,037,00
22WGMDoluhanova EvgeniyaUKR23286,00,538,033,00
33WGMBabiy OlgaUKR23176,00,536,530,50
44WIMRakhmangulova AnastasiyaUKR22425,50,036,526,50
58WFMCosman Andreea-MarioaraROU2125Csm Bucuresti5,50,036,024,00
67WGMMakropoulou MarinaGRE21365,50,035,523,25
75IMPetrenko SvetlanaMDA21405,50,035,022,50
89WIMDjukic SandraSRB20845,50,030,519,00
910WCMAciu Malina-AndreeaROU2006Csm Focsani 20075,50,026,015,25
1011WCMNastase Andreea-CristinaROU1989Clubul Central De Sah Bucurest4,50,536,519,50
116WIMMiladinovic LenaSRB21384,50,536,519,00
1212WCMDidiliuc Dariana-GabrielaROU1779Csm Craiova4,01,031,014,50
1316IUzuneanu GabrielaROU1564Cs Fairplay Braila4,00,024,510,25
1413IPopa Catalina-ElenaROU1731Csu Universitatea De Vest Timi3,50,026,57,50
1517IIVorniceanu AlinaROU1498Cs Sah Club Galati3,00,026,55,50
1615IIAndres Marina-CorinaROU1581Cs Sah Club Galati2,01,028,04,50
1718IIComan Ana-CristinaROU1454Cs Universitar Ploiesti2,00,026,56,75
1814IPatru Alexandra-IoanaROU1623Cs Universitar Ploiesti1,50,027,54,00

piątek, 13 października 2017

Maria Albulet Memorial 2017 - na dwie rundy przed końcem prowadzą faworytki

Olga Babyi to córka doskonale znanego w Polsce
trenera Olega Kalinina

Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11IMBulmaga IrinaROU2423Cs Politehnica Iasi5,50,021,022,25
23WGMBabiy OlgaUKR23174,50,021,517,75
32WGMDoluhanova EvgeniyaUKR23284,50,021,019,25
47WGMMakropoulou MarinaGRE21364,50,021,017,25
58WFMCosman Andreea-MarioaraROU2125Csm Bucuresti4,50,021,017,00
64WIMRakhmangulova AnastasiyaUKR22424,00,021,016,00
76WIMMiladinovic LenaSRB21384,00,019,513,50
811WCMNastase Andreea-CristinaROU1989Clubul Central De Sah Bucurest4,00,019,511,50
95IMPetrenko SvetlanaMDA21404,00,018,511,00
1012WCMDidiliuc Dariana-GabrielaROU1779Csm Craiova4,00,016,510,00
119WIMDjukic SandraSRB20844,00,016,59,00
1210WCMAciu Malina-AndreeaROU2006Csm Focsani 20073,50,018,09,00
1313IPopa Catalina-ElenaROU1731Csu Universitatea De Vest Timi3,50,011,55,00
1416IUzuneanu GabrielaROU1564Cs Fairplay Braila2,50,017,56,00
1517IIVorniceanu AlinaROU1498Cs Sah Club Galati2,00,017,02,00
1615IIAndres Marina-CorinaROU1581Cs Sah Club Galati2,00,014,53,25
1714IPatru Alexandra-IoanaROU1623Cs Universitar Ploiesti1,00,515,01,50
1818IIComan Ana-CristinaROU1454Cs Universitar Ploiesti1,00,514,01,75

Klubowy Puchar Europy pań na dwie rundy przed końcem

Yuliya Shvayger jest najlepsza na pierwszej
szachownicy (4 z 5)




























SNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
11Batumi Chess Club NONA5401859,512,5
24Odlar Yurdu5401859,012,5
32UGRA Chess Club5311748,512,0
43SHSM Legacy Square Capital5221654,012,0
55Bossa Nova5302650,511,5
67Anatolia5302648,012,5
76Cs Studentesc Medicina Timisoara5212545,512,0
89Marmara5203426,07,5
910Beer Sheva Chess Club5203423,09,5
108Mulhouse Philidor5203418,58,0
1111Aegean5104214,07,5
1212Mediterranean5005011,52,5

Kojarzenie VI rundy:

NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1UGRA Chess ClubOdlar Yurdu:
2SHSM Legacy Square CapitalBatumi Chess Club NONA:
3Bossa NovaAnatolia:
4Cs Studentesc Medicina TimisoaraAegean:
5Mulhouse PhilidorBeer Sheva Chess Club:
6MarmaraMediterranean: