Całkowita liczba wyświetleń strony

wtorek, 15 sierpnia 2017

Turniej strefowy (3.5) w Chinach. Wyniki końcowe











M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 
15WGMZhai MoCHN23178,50,071,066,561,55
21WGMNi ShiqunCHN24328,00,574,069,063,06
33Zhu JinerCHN23678,00,572,567,061,56
414Sun FanghuiCHN20687,50,074,069,063,55
54WGMWang JueCHN23657,00,076,571,065,06
62IMGuo QiCHN24047,00,071,066,060,56
713Nie XinCHN20847,00,069,566,060,55
89WIMGu TianluCHN21807,00,065,560,555,55
97Ning KaiyuCHN22097,00,061,557,052,05
106Ren XiaoyiCHN22536,00,072,067,061,55
1123Yan TianqiCHN18986,00,068,564,559,55
1221Hu YueCHN19406,00,068,563,558,56
1312WFMZhao ShengxinCHN20996,00,067,563,559,06
148Li XueyiCHN21926,00,065,561,556,55
1510WIMXu TongCHN21796,00,060,557,553,56
1625Zhang YuxuanCHN18616,00,060,056,052,06
1726Bai XueCHN18586,00,056,553,549,56
1816Hong XingCHN20285,50,067,062,057,05
1917WCMYang YijingCHN20035,50,065,561,557,56
2015WFMLi YunshanCHN20295,50,063,059,055,05

poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Mistrzostwa Polski Juniorek we Wrocławiu (rapid) po pierwszym dniu

Szachowy Wrocław nocą!








D 18

Nr
Nazwisko ImięWoj.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg (Ru)
14WIMKIOŁBASA, OliwiaPLR 19522250MUKS Stoczek 45 Białystok5,515,0022,00520,01,60
29kDWILEWICZ, KatarzynaDSR 18572000KSz Polonia Wrocław5,014,5021,50517,00,94
35mKUBICKA, AnnaSLR 19232200KSz HETMAN Katowice4,514,5022,50316,50,50
418I++PLUTA, NataliaSLR 16041900MCKiS Jaworzno4,514,5021,50314,53,32
52WCMDMOCHOWSKA, AgnieszkaDSR 19962000MUKS MDK Śródmieście Wrocław4,016,5025,00315,5-0,47
619kSTEBEL, AgataSLR 15992000UKS Ognisko Rydułtowy4,014,0022,00414,02,47
D 16

Nr
Nazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11WFMKUCHARSKA, HonorataR 181421005,015,5023,50417,0
28kRUDZIŃSKA, MichalinaR 162320005,014,5022,00418,5
310k+MOŚCICKA, PolaR 161121005,014,0021,00520,0
42I+SOWA, WiktoriaR 174519004,514,0021,00316,0
57kŚWIĘCH, JoannaR 163620004,514,0020,50414,5
614I++ŁĘCZEK, WeronikaR 156319004,512,5018,50416,0
D 14

Nr
Nazwisko ImięWoj.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.
12kWASZCZUK, PatrycjaMPR 17862000Wisła Kraków5,515,5023,50
28I++DYLĄG, EmiliaMPR 15891900KKSz Kraków5,514,0021,50
35I++CZARNIECKA, AleksandraDSR 16621900UKS SP 3 Bogatynia4,516,5025,00
47I+MARCIŃCZYK, MonikaPLR 16111900KSz Maraton Łomża4,515,0021,50
56I++CZARNECKA, LidiaWMR 16181900UKS Skoczek Elbląg4,514,5022,00
611IWOŁĄGIEWICZ, KingaPLR 14861800KSz. Hańcza Suwałki4,514,0022,00
D 12

Nr
Nazwisko ImięWoj.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
12WCMSTAROSTA, MartynaOPR 15482000UKS Rodło Opole6,015,5023,50621,0
21I++WIKAR, MartynaPKR 16231900LKSz GCKiP Czarna5,514,5021,50518,5
313IHERTLEIN, IrenaSLR 13561800KSz HETMAN Katowice5,014,0022,00520,0
47IKRZYŻOSIAK, AnnaDSR 14151800KSz Polonia Wrocław5,013,5021,50519,0
521IMRÓZ, LenaSLR 12871800SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza5,012,5018,50516,0
66IZABRZAŃSKA, WeronikaMPR 14221800UKS Hetman Koronny Trzebinia4,516,0024,00416,0
D 10

Nr
Nazwisko ImięWoj.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
15IJANIKOWSKA, WiktoriaDSR 12601800KSz Jelonka Jelenia Góra6,016,0024,00621,0
22ITOKARZ, IzabelaPKR 13071800KSz Gambit Przeworsk5,016,5024,50519,0
340IROSZKIEWICZ, ZofiaWPR 10251800UMKS Na Pięterku Poznań5,015,0020,50519,0
437II+BAR, KlaudiaMPR 10471700KKSz Kraków5,014,5021,00517,0
523II+MAZUREK, MajaPKR 11371700UKS SP 1 Brzozów5,014,0021,00518,0
619IIKULCZYCKA, ZofiaDS11641600MUKS MDK Śródmieście Wrocław5,014,0020,00516,0
D 8

Nr
Nazwisko ImięWoj.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
12IINATOLI, AlessiaMP12161600MKS KSOS Kraków5,515,0021,00518,5
26CMŚMIETAŃSKA, WiktoriaDSR 11402200KSz Polonia Wrocław5,014,5022,00520,0
34IIIBOROWIK, MonikaLUR 11811400LKSz Lublin5,013,0020,00518,0
47IIPAŁEJKO, GabrielaPLR 11121600KSz. Hańcza Suwałki5,011,5015,50516,0
51IIWOJS, AlicjaSLR 12531600UKS BASZTA Wodzisław Śląski4,513,5021,50416,0
626IIIKARNASIEWICZ, EmiliaPK01400KSz SDK-Lotnik Mielec4,513,5021,00415,5