Całkowita liczba wyświetleń strony

sobota, 31 grudnia 2016

Ania Muzychuk rozbiła Doha w Katarze!!

Ania Muzychuk 2010 Czarna (Polska)
mistrzyni świata do lat 20

Ania Muzychuk 2016 Doha (Katar)
podwójna mistrzyni świata (rapid i blitz)


SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  
Rpnwwew-weK+/-
11GMMuzychuk AnnaUKR264513,02486159,50,082676171312,100,902018,0
23GMGunina ValentinaRUS260512,52482158,00,0726541712,511,391,112022,2
32GMLagno KaterynaRUS264112,52464156,00,0926321712,512,380,12202,4
46WGMTan ZhongyiCHN255211,02473161,00,082572171110,480,522010,4
510GMHarika DronavalliIND250110,52499160,00,0825731710,58,811,692033,8
620IMCharochkina DariaRUS237510,52470156,50,0825391710,56,843,662073,2
712GMKosteniuk AlexandraRUS250010,02484157,50,09253217109,160,842016,8
827IMKashlinskaya AlinaRUS22869,52494162,50,082529179,54,315,1920103,8
95GMJu WenjunCHN25719,52483163,00,092513179,510,67-1,1720-23,4
109GMKoneru HumpyIND25029,52464159,00,092492179,59,64-0,1420-2,8
1118IMJavakhishvili LelaGEO23809,52440151,00,082451179,57,651,852037,0
1215IMGaponenko InnaUKR24149,52391142,50,082404179,59,390,11202,2
1323WGMAbdumalik ZhansayaKAZ23619,52377135,50,082391179,58,620,882017,6
1416GMZhukova NataliaUKR23949,52350129,50,082365179,59,85-0,3520-7,0
1517IMPham Le Thao NguyenVIE23829,52322119,50,082339179,510,15-0,6520-13,0
164GMStefanova AntoanetaBUL25829,02468149,00,09246917911,11-2,1120-42,2
178GMZhao XueCHN25269,02451156,50,08246217910,37-1,3720-27,4
1824IMKhademalsharieh SarasadatIRI23359,02422138,50,0924111797,111,892037,8
1926WGMSaduakassova DinaraKAZ22999,02407137,50,0923981796,752,252045,0
207IMPaehtz ElisabethGER25289,02395142,00,08240017911,51-2,5120-50,2

czwartek, 29 grudnia 2016

Kosteniuk samodzielnie prowadzi po pierwszym dniu mistrzostw świata (blitz) w Doha

Sasha Kosteniuk zawsze grała dobrze w blitza



















Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3  nwwew-weK+/-
112GMKosteniuk AlexandraRUS25007,5247641,00,0597,55,092,412048,2
25GMJu WenjunCHN25717,0248643,00,04975,681,322026,4
310GMHarika DronavalliIND25016,5252648,00,0596,54,492,012040,2
42GMLagno KaterynaRUS26416,5245840,50,0596,56,65-0,1520-3,0
51GMMuzychuk AnnaUKR26456,5244642,50,0496,56,85-0,3520-7,0
66WGMTan ZhongyiCHN25526,0246641,00,05965,680,32206,4
79GMKoneru HumpyIND25026,0242438,50,04965,690,31206,2
827IMKashlinskaya AlinaRUS22865,5245540,00,0495,52,702,802056,0
914IMArabidze MeriGEO24455,5241538,50,0495,55,160,34206,8
1021WGMGoryachkina AleksandraRUS23715,0251041,50,05953,221,782035,6
118GMZhao XueCHN25265,0245540,00,05955,53-0,5320-10,6
123GMGunina ValentinaRUS26055,0245443,50,04956,36-1,3620-27,2
1320IMCharochkina DariaRUS23755,0241836,50,05954,340,662013,2
1415IMGaponenko InnaUKR24145,0235334,50,04955,56-0,5620-11,2
1513GMUshenina AnnaUKR24855,0234431,50,04956,28-1,2820-25,6
1618IMJavakhishvili LelaGEO23804,5252044,50,0494,53,221,282025,6
174GMStefanova AntoanetaBUL25824,5251248,50,0594,55,53-1,0320-20,6
1823WGMAbdumalik ZhansayaKAZ23614,5248144,50,0494,53,530,972019,4
1917IMPham Le Thao NguyenVIE23824,5233035,00,0594,55,45-0,9520-19,0
2024IMKhademalsharieh SarasadatIRI23354,0250241,50,05942,711,292025,8

FIDE "Women" World Rapid Ch. 2016. Ania Muzychuk!!

To, żę Ania Muzychuk została mistrzynią świata zdziwieniem
nie jest. Sensacją jest czwarta pozycja Sarasadat Khademalsharieh z Iranu.
No i oczywiście szóste miejsce Zhansai Abdumalik z Kazachstanu,
która ostatnio wygrała turniej we Wrocławiu. Polek w Doha nie było

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weK+/-
12GMMuzychuk AnnaUKR25709,5249174,50,05129,57,442,062041,2
23GMKosteniuk AlexandraRUS25538,5248977,00,06128,57,181,322026,4
35GMDzagnidze NanaGEO25498,0245576,50,061287,660,34206,8
421IMKhademalsharieh SarasadatIRI23867,5249976,50,05127,54,542,962059,2
56GMJu WenjunCHN25427,5246375,00,06127,57,450,05201,0
627WGMAbdumalik ZhansayaKAZ23237,5244565,50,05116,54,102,402048,0
71GMLagno KaterynaRUS25947,0248876,50,061277,87-0,8720-17,4
84GMStefanova AntoanetaBUL25527,0244970,00,061277,92-0,9220-18,4
928WGMSaduakassova DinaraKAZ23217,0244969,50,061274,602,402048,0
1010GMKoneru HumpyIND24867,0241972,50,061277,36-0,3620-7,2
1112GMZhao XueCHN24797,0241870,00,061277,23-0,2320-4,6
1225IMKashlinskaya AlinaRUS23576,5247874,00,06126,54,272,232044,6
1323IMPham Le Thao NguyenVIE23656,5245770,00,06126,54,701,802036,0
149GMGunina ValentinaRUS24916,5244074,00,05126,57,06-0,5620-11,2
158GMUshenina AnnaUKR24986,5244070,50,05126,57,24-0,7420-14,8
1614GMHarika DronavalliIND24646,5240575,00,06126,57,19-0,6920-13,8
1713WGMGoryachkina AleksandraRUS24666,0247576,00,061266,18-0,1820-3,6
1817IMBatsiashvili NinoGEO24176,0242774,00,061266,19-0,1920-3,8
197WGMTan ZhongyiCHN25016,0242667,50,061267,36-1,3620-27,2
2020IMArabidze MeriGEO23956,0236964,50,071266,78-0,7820-15,6