Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gaprinadshvili. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gaprinadshvili. Pokaż wszystkie posty

piątek, 24 sierpnia 2012

Litwa: The European Senior Chess Championship 2012 (Kaunas - Kowno) na dwie rundy przed końcem (panie)

Po lewej: Nona Gaprindashvili - legenda
światowych szachów kobiecych

Rk.NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1WIMFomina TatyanaEST21895.5237427.030.0
2WGMStrutinskaya Galina N.RUS23025.0236826.529.5
3WGMFatalibekova ElenaRUS22735.0227826.529.0
4WIMMiednikova SwietlanaRUS21774.5222025.528.0
5WFMBogumil TatianaRUS20884.5217824.526.5
6GMGaprindashvili NonaGEO23564.5217326.028.5
7WIMMelashvili NinoGEO21684.0216324.527.0
8WGMKhmiadashvili TamarGEO21334.0210724.026.5
9WIMTsifanskaya Liudmila A.ISR21334.0202924.525.5
10WFMDotan ValeriaISR20754.0199823.023.5
11Kruusiauk HeddaEST19284.0191018.520.0
12WIMPolyakova NataliaRUS20663.5210326.029.0
13Kartanaite MarijaLTU03.5204925.528.5
14Januseviciute DonataLTU17933.5197622.022.5
15Blagonadezhnaya IdeyaRUS18923.5189321.021.5
16Frantsuzova LyudmilaRUS17683.0187418.519.0
17WFMKalashnikova LarisaRUS18963.0183121.522.5
18Abramjan LarisaRUS18773.0178319.520.0
19Baliuniene MargaritaLTU02.5151717.017.5
20Shmyreva TatianaRUS17091.5111317.518.5
21Berezovskaya VeraRUS01.0108119.021.0

poniedziałek, 4 czerwca 2012

czwartek, 24 listopada 2011

Jutro partia Gaprindashvili - Fatalibekova o mistrzostwo świata?

Czy Elena Fatalibekova powstrzyma Nonę Gaprindashvili
przed zdobyciem, nie wiadomo już którego,
tytułu mistrzyni świata? Jutro przedostatnia runda.

M. NazwiskosexFedRgPkt TB 1  TB 2 
1
WFMMelashvili NinoWGEO21066.52.033.0
2
GMGaprindashvili NonaWGEO23606.51.534.0
3
WIMStrutinskaya Galina NWRUS22776.51.533.0
4
WGMSaunina LudmilaWRUS22746.51.036.5
5
WGMFatalibekova ElenaWRUS22856.00.030.5
6
WGMKhmiadashvili TamarWGEO21665.50.031.5
WIMMiednikova SwietlanaWRUS21655.50.031.5
WIMThipsay Bagyashree SatheWIND21525.50.031.5
9
WIMBilunova Rimma IWRUS21515.50.029.5
10
WIMTitorenko Natalia IWRUS21435.50.027.0
11
WIMMira HeleneWAUT20985.50.026.0

poniedziałek, 21 listopada 2011

Mistrzostwa świata pań w słusznym wieku po pięciu rundach

Po lewej Nona Gaprindashvili

Rk. NamesexFEDRtgPts. TB1  TB2 
1
WGMSaunina LudmilaWRUS22744.50.014.0
2
GMGaprindashvili NonaWGEO23604.00.012.5
3
WIMMiednikova SwietlanaWRUS21653.50.013.0
4
WIMThipsay Bagyashree SatheWIND21523.50.012.5
5
WIMStrutinskaya Galina NWRUS22773.50.011.5
WGMKhmiadashvili TamarWGEO21663.50.011.5
7
WGMFatalibekova ElenaWRUS22853.50.011.0
WFMBogumil TatianaWRUS21153.50.011.0
WFMMelashvili NinoWGEO21063.50.011.0
10
WGMKozlovskaya ValentinaWRUS22813.50.010.5
11
WIMBilunova Rimma IWRUS21513.00.010.5
12
WFMDotan ValeriaWISR20833.00.010.0
13
WIMTitorenko Natalia IWRUS21433.00.09.0
WFMLopatin OlgaWGER20913.00.09.0
WFMKuznetsova LubaWRUS20873.00.09.0
Kabanova IrinaWRUS19593.00.09.0
17
WIMMira HeleneWAUT20983.00.08.5
18
WFMKomysheva MargaritaWRUS20813.00.07.0
19
WIMFomina TatyanaWEST22152.50.08.5
Chernova NataljaWRUS20952.50.08.5

piątek, 18 listopada 2011

Mistrzostwa Świata Seniorek Opatija (Chorwacja) po trzech rundach - Polek brak

Nona Gaprindashvili jest jedną z faworytek
mistrzostw pań w słusznym wieku

Rk. NamesexFEDRtgPts. TB1  TB2 
1
WGMSaunina LudmilaWRUS22743.00.06.0
WIMMiednikova SwietlanaWRUS21653.00.06.0
3
GMGaprindashvili NonaWGEO23602.50.05.5
WIMThipsay Bagyashree SatheWIND21522.50.05.5
5
WIMStrutinskaya Galina NWRUS22772.50.05.0
WIMBilunova Rimma IWRUS21512.50.05.0
7
WGMKhmiadashvili TamarWGEO21662.00.05.0
WFMBogumil TatianaWRUS21152.00.05.0
9
WGMFatalibekova ElenaWRUS22852.00.04.5
WFMMelashvili NinoWGEO21062.00.04.5
WFMDotan ValeriaWISR20832.00.04.5
12
WGMKozlovskaya ValentinaWRUS22812.00.04.0
WIMFomina TatyanaWEST22152.00.04.0
Chernova NataljaWRUS20952.00.04.0
WFMLopatin OlgaWGER20912.00.04.0
WFMKuznetsova LubaWRUS20872.00.04.0