Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kubicka Anna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kubicka Anna. Pokaż wszystkie posty

środa, 23 stycznia 2019

Ania Kubicka mistrzynią Polski studentek! Monika Rykała dziesiąta

Od lewej: Klaudia Kulon, Ania Kubicka i Asia Majdan





















M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingNazwa UczelniPkt.MBch.Bch.WinsTyp Uczelni
14WIMKubicka, AnnaPOLR 21242250Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach7.543.5055.507USP
21WGMKulon, KlaudiaPOLR 22762400Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu7.043.5056.007USP
32WGMMajdan, JoannaPOLR 22482400Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie7.041.5053.506WSN
45WIMKiołbasa, OliwiaPOLR 20772250Uniwersytet Warszawski7.040.5052.006UNI
56WIMWoźniak, MariolaPOLR 20622250Uniwersytet Jagielloński w Krakowie7.040.0050.007UNI
613k+Zmarzły, AleksandraPOLR 19302100Politechnika Wrocławska6.544.5057.006UTE
73WIMLach, AleksandraPOLR 21712250Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie6.541.0052.006UTE
89WCMDmochowska, AgnieszkaPOLR 19682000Politechnika Wrocławska6.540.5050.505UTE
98WFMAndrejczuk, BeataPOLR 19752100Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie6.041.0052.006WSN
1020I++Rykała, MonikaPOLR 18291900Uniwersytet Warszawski6.039.0049.005UNI
1128k+Horbacz, AgataPOLR 17342100Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie6.037.5047.506UNI
1215WCMMucha, MagdalenaPOLR 19012000Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie6.036.5047.006UTE
1314k+Chrząszcz, MalvinaPOLR 19242100Uniwersytet Warszawski6.035.5046.506UNI
1418k++Frączek, WeronikaPOLR 18492100Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie6.035.0046.006UNI
1532I+Mazur, AnnaPOLR 17191900Politechnika Śląska w Gliwicach6.035.0045.005UTE
1610k+Murawko, KatarzynaPOLR 19622100Uniwersytet Warszawski6.034.5046.005UNI
1716I++Tomaszewska, LuizaPOLR 19011900Politechnika Warszawska6.034.5045.506UTE
1836ICheńska, KarolinaPOLR 16541800Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu6.034.5042.505USP
1911kJabłońska, SabinaPOLR 19562000Uniwersytet Jagielloński w Krakowie5.538.0049.505UNI
2030k+Czaplewska, KlaraPOLR 17242100Uniwersytet Wrocławski5.535.5045.005UNI
2148I++Knapik, JuliaPOLR 15791900Uniwersytet Łódzki5.533.5043.005UN

środa, 12 września 2018

Nasze panie już zapomniały o poprzednich rundach na mistrzostwach świata do lat 20

Ania Kubicka się rozpędza



















15WFMSliwicka Alicja2272POL11110015,08206,60Girls
25WIMKubicka Anna2204POL0101½114,52220-19,80Girls
43WFMDwilewicz Katarzyna2081POL110100½3,543205,40Girls
Kojarzenie VIII rundy (lekko nie będzie)

piątek, 7 września 2018

Dwie Polki w pierwszej dziesiątce mistrzostw świata juniorek do lat 20 w Turcji po czterech rundach

Ala Śliwicka bardzo pewnie pokonała wyżej notowaną
Akshitę Gorti (USA) i jutro zagra z Nino Khomeriki
- nadzieją gruzińskich szachów kobiecych.
Ważne jest, że kolejny raz zagra na pierwszej szachownicy
i oby było tak dalej!































M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 Krtg+/-
19WIMKhomeriki NinoGEO23134,00,08,511,0242019,0
215WFMSliwicka AlicjaPOL22724,00,08,08,5242024,0
31IMTsolakidou StavroulaGRE23933,50,08,510,523103,6
429WIMChu RuotongCHN21993,50,08,09,0234069,2
511FMAntova GabrielaFID22923,50,07,58,0232011,2
619Maltsevskaya AleksandraRUS22343,50,06,58,0232016,6
743WFMDwilewicz KatarzynaPOL20813,00,09,010,0232025,6
45WFMNurgali NazerkeKAZ20803,00,09,010,0234052,0
98FMGorti AkshitaUSA23153,00,08,510,523203,0
103FMAssaubayeva BibisaraRUS23713,00,08,09,52210-0,8
28WFMKanakova NatalieCZE22013,00,08,09,5222014,6
1226WFMHilario AleylaPER22033,00,08,09,0234013,6
137WIMDordzhieva DinaraRUS23183,00,07,59,52220-1,8
1420WGMParamzina AnastasyaRUS22223,00,07,09,02320-0,4
1518WIMHaussernot CecileFRA22373,00,07,08,52320-1,2
1634WCMSong YuxinCHN21563,00,07,08,0124055,2
1716WIMAlinasab MobinaIRI22613,00,06,58,02220-3,8
186WGMHojjatova AydanAZE23563,00,06,07,01320-12,0
1922WFMAltantuya BoldbaatarMGL22103,00,05,06,02340-7,6
2021WIMMahalakshmi MIND22133,00,05,06,022200,0
5625WIMKubicka AnnaPOL22042,00,06,07,02220-25,6
Kojarzenie V rundy

NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
115WFMSliwicka AlicjaPOL227244WIMKhomeriki NinoGEO23139
219Maltsevskaya AleksandraRUS22343½3½IMTsolakidou StavroulaGRE23931
311FMAntova GabrielaFID22923½3½WIMChu RuotongCHN219929
422WFMAltantuya BoldbaatarMGL221033FMAssaubayeva BibisaraRUS23713
526WFMHilario AleylaPER220333WGMHojjatova AydanAZE23566
628WFMKanakova NatalieCZE220133WIMDordzhieva DinaraRUS23187
78FMGorti AkshitaUSA231533WIMMahalakshmi MIND221321
816WIMAlinasab MobinaIRI226133WCMSong YuxinCHN215634
918WIMHaussernot CecileFRA223733WFMNurgali NazerkeKAZ208045
1020WGMParamzina AnastasyaRUS222233WFMDwilewicz KatarzynaPOL208143
2448WFMLi YunshanCHN206022WIMKubicka AnnaPOL220425