Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pham Le Thao. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pham Le Thao. Pokaż wszystkie posty

sobota, 20 maja 2017

Fatalne zakończenie mistrzostw Azji pań dla Pham Le Thao Nguyen



Mówicie, że końcówki z różnobarwnymi gońcami są remisowe - nic bardziej myłnego! "Udowodniła" to w ostatniej rundzie mistrzostw Azji pań wietnamska zawodniczka Pham Le Thao Nguyen (białe) z Ghate Swati (Indie). Dodam, że partia miała duże znaczenie w końcowym układzie tabeli.
Wietnamka zagrała bez niedoczasu 58. Ge8? ( po 58. Wd6+ Ke7 59. W:b6!! a:b6 60. a7 Wc8 61. Gc6 b5 62. a8H W:a8 63. G:a8 b5 64. Gd5 i remis jest rzeczywiście oczywisty)
dalej nastąpiło 58. ... Wc2 59. Wd6+ Ke7 60. Wd7+? Ke6 61. W:a7? Wg2+ 62. Kh3 Wh2+ 63. Kg4 Wh4 mat

poniedziałek, 15 maja 2017

Trzy Wietnamki na czele chińskich mistrzostw Azji po czterech rundach

Pham Le Tuao Nguyen w tegorocznych mistrzostwach świata pań
(Teheran) dotarła aż do trzeciej rundy i dopiero tam przegrała
2:0 z Anną Muzychuk - późniejszą finalistką.
Pokonała w Iranie Lelę Javakashvili i Aleksandrę Gryachkinę po 1,5:0,5
























M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
17IMPham Le Thao NguyenVIE23314,00,04,02255
28WIMVo Thi Kim PhungVIE23233,50,03,02286
320WGMNguyen Thi Mai HungVIE22573,00,03,02306
41GMLei TingjieCHN24823,00,03,02303
510WGMGomes Mary AnnIND23183,00,03,02216
65WGMHoang Thi Bao TramVIE23713,00,03,02209
714WFMXiao YiyiCHN22873,00,03,02102
89WGMNakhbayeva GuliskhanKAZ23213,00,02,02204
96WGMSoumya SwaminathanIND23593,00,02,02197
1021Ren XiaoyiCHN22573,00,02,02015
1117WIMVaishali RIND22722,50,02,02308
1236Zhang LanlinCHN20672,50,02,02293
1342WFMMendoza Shania MaePHI20192,50,02,02243
143IMMunguntuul BatkhuyagMGL24312,50,02,02215
154IMPadmini RoutIND23802,50,02,02147
1622WIMNandhidhaa PvIND22522,50,02,02069
1719IMMohota NishaIND22602,50,01,02370
1840Xu YuzeCHN20402,50,01,02269
1911WGMTokhirjonova GulrukhbegimUZB22992,50,01,02056
2029WGMKiran Manisha MohantyIND21602,00,02,02303

wtorek, 10 marca 2015

FIDE World chess Championships - Zone 3.3 - 2015 - Women po czterech rundach

Pham Le Thao Nguyen (Wietnam)

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
13
IMPham Le Thao NguyenVIE23384.00.022729.5442.561.441014.4
21
IMMunguntuul BatkhuyagMGL24263.50.022688.043.52.930.57105.7
34
WGMHoang Thi Bao TramVIE23033.00.021978.5432.710.29205.8
48
Luong Phuong HanhVIE21753.00.021707.5432.450.552011.0
56
WGMNguyen Thi Mai HungVIE22482.50.0231112.042.52.040.46209.2
69
Pham Thi Thu HienVIE21682.50.022308.542.52.040.46209.2
75
WGMNguyen Thi Thanh AnVIE22612.50.021817.542.52.68-0.1820-3.6
810
WIMPham Bich NgocVIE21632.00.0233010.0421.710.29205.8
92
IMLi RuofanSIN23942.00.0232010.5422.62-0.6210-6.2
1013
WIMFronda Jan JodilynPHI20962.00.0223710.0421.730.27205.4
117
WIMVo Thi Kim PhungVIE21972.00.021896.0422.30-0.3020-6.0
1216
Ngo Thi Kim TuyenVIE20272.00.021686.0421.470.532010.6
1311
WIMLe Kieu Thien KimVIE21381.50.022079.541.52.03-0.5320-10.6
1418
Tran Thi Mong ThuVIE19341.50.021898.041.50.880.622012.4
1514
Suede Mikee CharlenePHI20851.50.021196.541.52.14-0.6420-12.8
1615
WFMTran Le Dan ThuyVIE20761.00.022118.0411.88-0.8820-17.6
1712
WFMLe Thi Phuong LienVIE21191.00.021696.5412.00-1.0020-20.0
1819
WCMNguyen Hoang AnhVIE18721.00.021156.0411.39-0.3940-15.6
1917
WFMTon Nu Hong AnVIE20061.00.021145.5411.97-0.9720-19.4
2020
Nguyen Xuan NhiVIE16380.50.020866.040.50.470.03401.2