Całkowita liczba wyświetleń strony

sobota, 16 listopada 2019

Kojarzenie ostatniej rundy KPE w Czarnogórze

Panie z Monte Carlo chyba nie zdobędą
Klubowego Pucharu Europy

Rk.SNoFEDTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13GEONona642010103,015,580,567,8
21UKRKyiv Chess Federation6321888,513,587,558,5
32MNCCercle d`Echecs Monte Carlo6321875,513,583,554,0
44RUSUgra6402871,014,575,546,5
56AZEOdlar Yurdu6231777,014,574,039,3
65ITACaissa Pentole Agnelli6312761,513,570,536,0
78RUSSPB Chess and Draughts Sport School6312753,016,054,023,0
87CZE AVE Novy Bor6222668,013,572,030,0
910SLOZSK Maribor6222661,011,077,535,0
109SRBJelica PEP6303651,013,066,525,0
1111MKDGambit Asseco SEE6213549,513,066,517,5
1213ISRRishon Lezion6204415,07,067,59,5
1314ISRHertzeliya Chess Club6105213,05,067,04,5
1412MNEMNE Woman Chess6006015,04,565,50,0

Kojarzenie ostatniej rundy

Round 7 on 2019/11/16 at 15:00
No.SNoTeamMPRes.:Res.MPTeamSNo
18SPB Chess and Draughts Sport School7:10Nona3
22Cercle d`Echecs Monte Carlo8:8Ugra4
31Kyiv Chess Federation8:7Caissa Pentole Agnelli5
49Jelica PEP6:7Odlar Yurdu6
514Hertzeliya Chess Club2:6ZSK Maribor10
612MNE Woman Chess0:6 AVE Novy Bor7
711Gambit Asseco SEE5:4Rishon Lezion13

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza