Całkowita liczba wyświetleń strony

piątek, 19 kwietnia 2019

Dobra VII runda Polek na mistrzostwach Europy pań w Turcji

"Prawie rodzinne" zdjęcie. Od lewej: Monika Soćko,
Joanna Majdan i Alina Kashlinskaya.
Trzy żony trzech polskich arcymistrzów!!





















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
14IMKashlinskaya AlinaRUS24776,0240927,030,526991016,7
27GMSebag MarieFRA24615,5236927,030,025831010,1
312IMAtalik EkaterinaTUR24555,5235026,530,02566108,8
419GMUshenina AnnaUKR24325,5233426,029,52547109,3
521IMGaponenko InnaUKR24285,5233326,029,52546109,7
620IMTsolakidou StavroulaGRE24295,5232424,026,52537108,5
726GMDanielian ElinaARM24135,0240828,532,025351011,9
83GMKhotenashvili BelaGEO24795,0240427,531,02544106,2
946WGMBrunello MarinaITA23565,0240125,026,525112031,0
10102WFMCaglar SilaTUR21405,0238524,027,0253040140,4
1113WGMPogonina NatalijaRUS24555,0235724,027,02500104,4
121GMGoryachkina AleksandraRUS25345,0233824,526,5244110-4,2
1322IMBodnaruk AnastasiaRUS24275,0230722,525,02433101,9
1424WGMZawadzka JolantaPOL24185,0228221,524,02428101,3
1534WGMGuichard PaulineFRA23924,5242329,030,524862019,4
1683WGMParamzina AnastasyaRUS22144,5239326,529,024412042,8
1768WGMSandu MihaelaROU22784,5239128,530,524392031,2
1871WGMFataliyeva UlviyyaAZE22664,5238428,030,024242031,2
1911IMPaehtz ElisabethGER24564,5237926,030,02463101,0
2031IMMkrtchian LilitARM23974,5237526,528,02332104,3

POL
SNrNazwiskoRgFed1234567PktM-sceRpKrtg+/-
15GMSocko Monika2447POL½01½1½14,531234410-6,40
24WGMZawadzka Jolanta2418POL½1½01115,0142428101,30
39WGMMajdan Joanna2377POL1½01½½14,5262404103,50
Kojarzenie VIII rundy

14IMKashlinskaya Alina24776GMUshenina Anna243219
220IMTsolakidou Stavroula2429GMSebag Marie24617
312IMAtalik Ekaterina2455IMGaponenko Inna242821
41GMGoryachkina Aleksandra253455WGMZawadzka Jolanta241824
53GMKhotenashvili Bela247955WGMBrunello Marina235646
626GMDanielian Elina241355WGMPogonina Natalija245513
7102WFMCaglar Sila214055IMBodnaruk Anastasia242722
837WIMBadelka Olga2381GMCramling Pia24609
938IMZimina Olga2377IMPaehtz Elisabeth245611
1039WGMMajdan Joanna2377GMSocko Monika244715
1116IMBulmaga Irina2438WIMBalajayeva Khanim235844
1260WGMBelenkaya Dina2297IMMammadzada Gunay243817
1375WGMMamedjarova Turkan2256IMHouska Jovanka242623
1471WGMFataliyeva Ulviyya2266FMSalimova Nurgyul241525
1528IMGuseva Marina2404GMZhukova Natalia235645

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza