Całkowita liczba wyświetleń strony

wtorek, 5 listopada 2013

Turniej strefowy pań w Chinach po ośmiu rundach


SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
13WGMWang JueCHN23826.50.038.028.5
25Lei TingjieCHN23206.00.038.529.0
322Gu TianluCHN19846.00.037.028.0
49WIMNi ShiqunCHN22076.00.035.527.5
54WGMZhang XiaowenCHN23775.50.041.031.0
61WGMTan ZhongyiCHN24905.50.037.027.5
72IMShen YangCHN24155.00.043.032.5
86WIMZhai MoCHN23015.00.040.531.5
97WIMWang DoudouCHN22264.50.040.030.5
1012Li XueyiCHN21344.50.039.029.0
1117Cai JiayingCHN20824.50.037.528.5
1210Ren XiaoyiCHN21984.50.037.528.0
1314Wang XinyueCHN21264.50.035.527.5
148WFMSu YaminCHN22094.50.033.025.0
1511WFMXiao YiyiCHN21874.50.033.024.5
1619Qin RanranCHN20454.50.030.522.5
1713Liu Manli (chn)CHN21334.50.030.522.5
1818Liu HongyanCHN20584.00.032.524.0
1925Hong XingCHN19294.00.032.024.5
2020Yuan YeCHN20374.00.027.521.0
To jest duża niespodzianka!!

Informacje o zawodniku

NazwiskoGu Tianlu
Lista startowa22
Elo1984
Ranking krajowy0
Elo1984
Wynik rankingowy2431
FIDE rtg +/-65.4
Punkty6
M-sce3
FederacjaCHN
Nr identyfikacyjny0
Fide ID8603995
Rok urodzenia1997

RdSzachSNrNazwiskoRgFedPktWyn.
144WGMZhang Xiaowen2377CHN5.5w 1
2910Ren Xiaoyi2198CHN4.5s 1
346WIMZhai Mo2301CHN5.0w 0
4612Li Xueyi2134CHN4.5s ½
5716WFMQiu Mengjie2123CHN3.5w 1
657WIMWang Doudou2226CHN4.5s ½
7614Wang Xinyue2126CHN4.5w 1
832IMShen Yang2415CHN5.0w 1
925Lei Tingjie2320CHN6.0s

sobota, 2 listopada 2013

piątek, 1 listopada 2013

Turniej strefowy pań w Chinach po czterech rundach


SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
15Lei TingjieCHN23204.00.09.05.0
22IMShen YangCHN24153.50.08.54.5
37WIMWang DoudouCHN22263.00.011.05.5
417Cai JiayingCHN20823.00.010.54.5
59WIMNi ShiqunCHN22073.00.09.54.5
66WIMZhai MoCHN23013.00.09.54.0
73WGMWang JueCHN23823.00.08.54.5
825Hong XingCHN19293.00.06.53.5
91WGMTan ZhongyiCHN24902.50.010.55.0
22Gu TianluCHN19842.50.010.55.0
1112Li XueyiCHN21342.50.09.55.0
124WGMZhang XiaowenCHN23772.50.09.04.5
138WFMSu YaminCHN22092.50.08.04.0
1410Ren XiaoyiCHN21982.50.07.53.5
1516WFMQiu MengjieCHN21232.50.06.03.0
1611WFMXiao YiyiCHN21872.00.09.04.5
1713Liu Manli (chn)CHN21332.00.08.54.0
14Wang XinyueCHN21262.00.08.54.0
1919Qin RanranCHN20452.00.07.53.5
2028Zhu JinerCHN18292.00.07.03.5

W czwartej rundzie turnieju strefowego w Chinach zagrają:

Zhongyi Tan (nr 1 na liście startowej)
16WIMZhai Mo230133Lei Tingjie23205
22IMShen Yang24152½2½WGMTan Zhongyi24901
37WIMWang Doudou22262½2½WIMNi Shiqun22079
414Wang Xinyue212622WGMWang Jue23823
517Cai Jiaying208222WFMXiao Yiyi218711
612Li Xueyi213422Gu Tianlu198422
725Hong Xing192922Liu Manli (chn)213313
84WGMZhang Xiaowen23771½1½Liu Hongyan205818
927Hu Yu A.18611½1½WFMSu Yamin22098
1010Ren Xiaoyi21981½1½WFMLi Yunshan176730
1116WFMQiu Mengjie21231½1½Yao Lan196624
1233Du Yuxin01½1Qin Ranran204519
1329Zhao Shengxin180511WIMXu Huahua212515
1435Liu Yujia011Yuan Ye203720
1523Huang Mofei198411Zhu Jiner182928
1621Xu Fei1995½½Wang Shiyi036
1731Li Xinyu16990½Bai Xue158132
1834Liu Yining000Jiang Zhaoyi189126