Całkowita liczba wyświetleń strony

sobota, 9 listopada 2013

DME - żeńska i męska reprezentacji Rosji przegrała dziś w Warszawie

Reprezentacja Polski I

Klasyfikacja po dwóch rundach:

SNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
16Armenia220047.07.0
23Georgia220047.06.5
31Ukraine220046.06.5
44Poland220046.06.5
57France220045.06.5
615Israel220045.06.0
713Poland III220045.06.0
810Romania211036.06.0
912Serbia211036.04.5
108Hungary211032.05.0
112Russia210126.04.5
1216Lithuania210126.04.5
1321Greece210126.04.0
1428Turkey210124.55.5
159Spain210124.03.5
1611Bulgaria210124.03.5
1717Azerbaijan210124.03.5
1825Poland Futures210123.05.5
195Germany210123.04.5
2014Netherlands210122.05.0
Wyniki Polek w drugiej rundzie:

9  SpainRg-4  PolandRg1 : 3
3.1IMAlexandrova, Olga2427-GMSocko, Monika2431½ - ½
3.2IMVega Gutierrez, Sabrina2385-WGMZawadzka, Jolanta23830 - 1
3.3IMMatnadze, Ana2373-IMRajlich, Iweta2404½ - ½
3.4WIMNicolas Zapata, Irene2241-WGMSzczepkowska-Horowska23820 - 1

13  Poland IIIRg-16  LithuaniaRg2½:1½
7.1WIMWorek, Joanna2336-GMCmilyte, Viktorija2506½ - ½
7.2IMDworakowska, Joanna2326-WGMDaulyte, Deimante23360 - 1
7.3WGMBartel, Marta2308-WIMZaksaite, Salomeja22001 - 0
7.4WGMToma, Katarzyna2282-Batkovskyte, Dominyka21111 - 0

25  Poland FuturesRg-23  EnglandRg4 : 0
14.1WIMKulon, Klaudia2276-WFMChevannes, Sabrina L22001 - 0
14.2WIMIwanow, Anna2206-WGMCorke, Anya S22761 - 0
14.3WFMWisniowska, Klaudia2153-WFMGrigoryan, Meri20391 - 0
14.4WCMWozniak, Mariola2069-WFMBhatia, Kanwal K20391 - 0
Kojarzenie trzeciej rundy:
NrDrużynaDrużyna
:
1  Ukraine  France:
2  Israel  Georgia:
3  Armenia  Poland III:
4  Poland  Romania:
5  Hungary  Serbia:
6  Russia  Austria:
7  Germany  Turkey:
8  Azerbaijan  Spain:
9  Bulgaria  Poland Futures:
10  Greece  Netherlands:
11  Lithuania  Belgium:
12  Belarus  Slovenia:
13  Croatia  Finland:
14  England  Czech Republic:
15  Norway  Italy:
16  Switzerland  Iceland:

Women Grand Master Chess Tournament-2013 (Chennai) na półmetku

Mary Ann Gomes (Indie)

SNrNazwiskoFedRg
Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
14IMVijayalakshmi SubbaramanIND2399TN4.514.511.515.25
23WGMGomes Mary AnnIND2414AAI4.514.511.514.75
38WGMAmbartsumova KarinaRUS23104.514.511.014.75
47WGMIvakhinova InnaRUS23154.014.511.512.00
515WGMKiran Manisha MohantyIND2237ODI4.013.510.511.50
610WGMMuminova NafisaUZB22804.013.010.011.00
71IMGuramishvili SopikoGEO24414.012.510.011.75
811WGMTsatsalashvili KetiGEO22664.012.09.511.50
92WGMBatsiashvili NinoGEO24254.012.09.511.00
1020WFMGevorgyan MariaARM21474.011.59.59.50
1127Harini S.IND2023TN3.515.011.511.25
1219WFMMonnisha GkIND2150TN3.514.512.011.00
1321WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21113.514.011.59.50
1425WFMSwati MohotaIND2067WB3.513.511.58.25
1512IMMohota NishaIND2260WB3.513.510.510.75
1614WGMMeenakshi SubbaramanIND2240TN3.513.510.59.75
176WGMSoumya SwaminathanIND2348MAH3.513.011.09.75
185IMPurtseladze MakaGEO23743.513.010.510.50
1916WIMDrljevic LjiljaSRB21813.513.010.09.75
2033WIMJennitha Anto K.IND1961TN3.512.510.58.25

Rywalki Polek w II rundzie DME w Warszawie

Hiszpańskim szachistkom w Polsce się podoba - nawet w hotelowej windzie.
W pierwszej rundzie minimalnie ograły nasze nadzieje.
Ciekawe, czy nie zmienią zdania po dzisiejszym meczu
z pierwszą reprezentacją?


9
  Spain
Rg-4
  Poland
Rg0 : 0
3.1IMAlexandrova, Olga2427-GMSocko, Monika2431
3.2IMVega Gutierrez, Sabrina2385-WGMZawadzka, Jolanta2383
3.3IMMatnadze, Ana2373-IMRajlich, Iweta2404
3.4WIMNicolas Zapata, Irene2241-WGMSzczepkowska-Horowska2382

13
  Poland III
Rg-16
  Lithuania
Rg0 : 0
7.1WIMWorek, Joanna2336-GMCmilyte, Viktorija2506
7.2IMDworakowska, Joanna2326-WGMDaulyte, Deimante2336
7.3WGMBartel, Marta2308-WIMZaksaite, Salomeja2200
7.4WGMToma, Katarzyna2282-Batkovskyte, Dominyka2111

25
  Poland Futures
Rg-23
  England
Rg0 : 0
14.1WIMKulon, Klaudia2276-WFMChevannes, Sabrina L2200
14.2WIMIwanow, Anna2206-WGMCorke, Anya S2276
14.3WFMWisniowska, Klaudia2153-WFMGrigoryan, Meri2039
14.4WCMWozniak, Mariola2069-WFMBhatia, Kanwal K2039

Turniej strefowy w Chinach pań - wyniki końcowe

Wang Jue ma 18 lat. Na MŚ do lat 20 w Turcji
zajęła 12 miejsce. W blitza ma ranking 2512.
M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
13WGMWang JueCHN23829.50.072.559.5
25Lei TingjieCHN23208.00.574.559.5
32IMShen YangCHN24158.00.573.559.0
44WGMZhang XiaowenCHN23777.00.077.062.5
522Gu TianluCHN19847.00.074.059.0
69WIMNi ShiqunCHN22077.00.072.558.5
712Li XueyiCHN21347.00.072.058.5
81WGMTan ZhongyiCHN24907.00.072.057.0
917Cai JiayingCHN20826.50.067.055.0
108WFMSu YaminCHN22096.50.065.554.0
1128Zhu JinerCHN18296.50.060.049.0
126WIMZhai MoCHN23016.01.075.060.5
1319Qin RanranCHN20456.00.056.546.0
147WIMWang DoudouCHN22265.50.072.059.0
1514Wang XinyueCHN21265.50.068.057.0
1610Ren XiaoyiCHN21985.50.066.055.0
1711WFMXiao YiyiCHN21875.50.063.052.5
1824Yao LanCHN19665.50.055.545.0
1923Huang MofeiCHN19845.50.055.045.5
2016WFMQiu MengjieCHN21235.50.053.545.5