Całkowita liczba wyświetleń strony

środa, 21 listopada 2018

XI Campeonato Continental Femenino de Ajedrez de Las Americas Colombia 2018 po sześciu rundach

 WGM BEATRIZ FRANCO, IM PAULA RODRIGUEZ,
 IM INGRIS RIVERA, IM MELISSA CASTRILLON
(Kolumbia)  





















M-sceSNrNazwiskoFedRgEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 Rpnwwew-we
12WIMLlaudy Pupo LisandraCUB230223024,50,0423,016,50233664,54,240,26
29WIMFernandez Maria FlorenciaARG219821984,50,0322,015,75234564,53,291,21
31WGMCori T. DeysiPER240624064,50,0320,015,25231964,54,97-0,47
48WIMPerez Rodriguez JenniferPAR220322034,50,0319,514,00231164,53,620,88
512WIMRivera IngrisCOL218821884,00,0322,013,002327642,751,25
618WIMBesso GuadalupeARG206920694,00,0321,512,752295642,191,81
715WFMOrtiz Verdesoto AnahiECU211521154,00,0320,512,252216642,581,42
86WGMMarrero Lopez YanietCUB225322534,00,0319,011,502145644,65-0,65
919WFMGonzalez Ochoa YoanaCUB205820584,00,0219,012,252308642,031,97
1016WIMCervantes Landeiro ThaliaUSA209820983,50,0319,08,50211452,51,421,08
114IMRodriguez Rueda Paula AndreaCOL227522753,00,0321,08,502095634,24-1,24
125WGMArribas Robaina MaritzaCUB225722573,00,0219,58,502099634,24-1,24
137WIMMiranda Rodriguez TaniaCUB224622463,00,0219,58,252109634,03-1,03
1411WGMFranco Valencia Beatriz IreneCOL219121913,00,0219,57,752007634,26-1,26
1526WIMCosme Contreras TrilcePER182918293,00,0218,08,002176630,752,25
1614WIMChirivi C Jenny AstridCOL211821183,00,0218,07,502007633,52-0,52
1721WIMCaballero Quijano Mitzy MishellPER199219923,00,0216,56,251925633,12-0,12
1813WIMRoca Rojas Ana FlaviaCUB213221323,00,0120,08,752023633,67-0,67
1910WIMAliaga Fernandez Ingrid YPER219421943,00,0119,59,002017634,25-1,25
203WIMCastrillon Gomez MelissaCOL230123013,00,0116,57,501919635,20-2,20

Mistrzostwa Indii pań po pięciu rundach












Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
11IMVijayalakshmi SubbaramanIND2365AI4,50,015,018,0
24WGMKulkarni BhaktiIND2256AI4,50,014,516,5
32WGMGomes Mary AnnIND2286PSPB4,50,014,016,0
45WGMSwati GhateIND2256LIC4,50,013,015,5
548Deodhar Vrushali UmeshIND1793MAH4,00,015,015,0
614WGMKiran Manisha MohantyIND2164LIC4,00,014,516,5
711WIMMahalakshmi MIND2198RSPB4,00,014,016,0
822WFMSaranya JIND2049TN4,00,014,016,0
93IMMohota NishaIND2276PSPB4,00,013,516,0
1031Saranya YIND1898TN4,00,013,015,0
1151Andria L D`souzaIND1754KAR4,00,013,013,0
1219WFMArpita MukherjeeIND2090WB4,00,012,514,5
1323Priyanka KumariIND2005JHA3,50,015,518,5
1426Harini S.IND1998TN3,50,014,015,0
1516Nimmy A.G.IND2136KER3,50,013,515,5
1621WCMJyothsna LIND2060TN3,50,013,515,5
179WIMVantika AgrawalIND2210DEL3,50,013,015,5
1818Bala Kannamma PIND2101TN3,50,013,015,0
1930WFMTanishka KotiaIND1951HAR3,50,013,014,5
33Divya Lakshmi RIND1893TN3,50,013,014,5

Na żywo III partia meczu o mistrzostwo świata pań Wenjun Ju - Kateryna Lagno

Kateryna Lagno - Wenjun Ju 1,5:0,5

czwartek, 15 listopada 2018

Wenjun Ju najbliżej finału mistrzostw świata pań w Khanty Mansiysku

Wenjun Ju zrobiła duży krok w kierunku
finału mistrzostw świata pań,
ale Sasha Kosteniuk nie odpuści.
Jutro partia rewanżowa 






















 Kosteniuk Alexandra(RUS)0-1 Ju Wenjun(CHN)
 Muzychuk Mariya(UKR)½-½ Lagno Kateryna(RUS)

środa, 14 listopada 2018

Kosteniuk, Ju, M. Muzychuk i Lagno w półfinałach mistrzostw świata pań - Khanty Mansiysk

Marysia Muzychuk pokonała (a tak naprawdę to zremisowała)
z Zhansaję Abdumalik dopiero w Armagedonie!!




















 Kosteniuk Alexandra(RUS)– Ju Wenjun(CHN)
 Muzychuk Mariya(UKR)– Lagno Kateryna(RUS)

wtorek, 13 listopada 2018

Wenjun Ju i Kateryna Lagno awansowały do półfinału mistrzostw świata w Khanty Mansiysku. Jutro dogrywki sióstr Muzychuk

Karetyna Lagno pewnie wybrała z Tnngjie Lei 2:0



















 Ju Wenjun(CHN)1½-½ Tokhirjonova Gulrukhbegim(UZB)
 Muzychuk Mariya(UKR)1-1 Abdumalik Zhansaya(KAZ)
 Lagno Kateryna(RUS)2-0 Lei Tingjie(CHN)
 Kosteniuk Alexandra(RUS)1-1 Muzychuk Anna(UKR)

poniedziałek, 12 listopada 2018

Tak osiemnastolatka pokonała dziś byłą mistrzynię świata

Zhansaya Abdumalik: uśmiech przed partią a po pewnie
jeszcze większy, ale jutro trzeba postawić kropkę nad "i"
Muzychuk, Mariya (UKR) - Abdumalik, Zhansaya (KAZ) MŚ pań Khanty Mansiysk 12.11.2018 runda 4/1 B41 1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 a6 5. c4 Nf6 6. Nc3 Bb4 7. Qd3 O-O 8. e5 Ne8 9. Bf4 Qc7 10. a3 Bxc3+ 11. Qxc3 f6 12. Nf3 Nc6 13. Bg3 fxe5 14. Nxe5 Nxe5 15. Bxe5 d6 16. Bg3 Qc6 17. f3 e5 18. c5 dxc5 19. Bc4+ Be6 20. O-O-O b5 21. Bxe6+ Qxe6 22. Rhe1 b4 23. Rxe5 Qa2 24. axb4 cxb4 25. Qxb4 Rc8+ 26. Rc5 a5 27. Qb5 Rf5 28. Bf2 Qe6 29. Rd3 Rfxc5+ 30. Bxc5 Qe1+ 31. Kc2 Qf2+ 32. Kb3 Qxc5 33. Qxc5 Rxc5 i po kilku zbędnych ruchach białe poddały 0:1