Całkowita liczba wyświetleń strony

czwartek, 26 kwietnia 2012

Turniej pań w Angoli zakończony

Alina L'ami dzięki szachom zwiedza świat. Zdjęcie zrobione w Nowej Zelandii.
Relacje z jej wojaży szachowo-turystycznych regularnie
ukazują się na portalu Chess Base. 

Rk.NameFEDRtg TB1  TB2  TB3 
1WIMLeite CatarinaPOR21658.50.542.0
2WGML'ami AlinaROU23728.50.542.0
3WIMSolomons AnzelRSA19206.50.032.5
4WIMMudongo BoikhutsoBOT18385.50.026.5
5WFMLopang ThsepisoBOT18375.00.024.0
6WFMTlale TshepangRSA17845.00.020.5
7WCMTembo EpahZAM19094.50.026.0
8Rosalino SoniaANG04.50.022.5
9Mwango LoritaZAM18344.50.020.5
10Sussu MargaridaANG04.00.023.5
11Saina YvonneZAM04.00.021.5
12Rocha ValquiriaANG17804.00.019.0
13Reis FatimaANG18073.50.018.5
14Irineia GabrielANG14543.00.016.0
15Oliveira EngraciaANG17481.00.06.0
16Vilhete Vania Fausto Da T.MOZ17990.00.00.0
17Gomes EdnaANG00.00.00.0

Mistrzostwa Bułgarii pań


Iva Videnova - 100% w mistrzostwach Bułgarii
na dwie rundy przed końcem.


Rank     Name                  Rtg FED 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Pts Res. vict 
   1 WGM Videnova Iva         2301 BUL *        1  1  1  1  1  1  1   7   0    7   
   2 WIM Raeva Elitsa         2292 BUL    *  ½  ½     ½  1  1  1  1  5½   0    4   
   3 WGM Nikolova Adriana     2293 BUL    ½  *  0  1  0  1  1     1  4½   0    4   
   4     Galunova Tsveta      2046 BUL 0  ½  1  *  ½     0     1  1   4   ½    3   
   5 WIM Chilingirova Pavlina 2109 BUL 0     0  ½  *  1     ½  1  1   4   ½    3   
   6 WIM Genova Lyubka        2259 BUL 0  ½  1     0  *  ½  ½     1  3½   0    2   
   7 WGM Voiska Margarita     2316 BUL 0  0  0  1     ½  *  ½  1      3   0    2   
   8 WIM Yordanova Svetla     2116 BUL 0  0  0     ½  ½  ½  *  ½      2   0    0   
   9     Ivanova Simoneta     1963 BUL 0  0     0  0     0  ½  *  1  1½   0    1   
10     Tsekova Viktoria     1876 BUL 0  0  0  0  0  0        0  *   0   0    0 

środa, 25 kwietnia 2012

Słabiutka obsada mistrzostw Litwy pań

Deimante Daulyte jest faworytką mistrzostw Litwy
pod nieobecność Viktorii Cmilyte

Rk.NameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 
1WFMKalvyte VestaLTU2087Vilnius3.03.55.06.0
2WGMDaulyte DeimanteLTU2223Siauliai3.03.54.06.0
3Malisauskiene MarinaLTU2050Vilnius2.54.05.05.0
Apanaviciute KristinaLTU1947Kauno raj.2.54.05.05.0
5Ziogaite JovitaLTU2086Vilnius2.05.06.55.0
6Paulauskaite GintareLTU2038Vilnius2.04.04.55.0
7Vanagaite GiedreLTU1981Panevezys2.03.04.04.0
8Beinoraite ViktorijaLTU1997Kaunas1.54.55.03.5
9Jakaityte RutaLTU1970Panevezys1.54.54.53.5
10Urbonaviciute ZivileLTU1745Panevezys1.54.54.52.5
11Zalimaite IevaLTU1904Plunge1.54.05.04.0
12WIMZaksaite SalomejaLTU2233Vilnius1.54.04.52.0
13Navickaite SandraLTU1719Radviliskis1.53.54.52.5
14Zykiene RitaLTU2055Vilnius1.51.52.02.0
15Saumanaite SkaisteLTU1718Panevezys1.04.05.53.0
16Batkovskyte DominykaLTU2126Vilnius1.04.05.02.0
17Gaizauskaite GinteLTU1666Vilnius1.03.54.01.0
18Meskenaite RugileLTU0Plunge1.03.53.51.0
19Setikiene GrazinaLTU1914Siauliai0.54.55.01.0
20Semonaviciute AgneLTU1633Siauliai0.53.54.51.0
21Maciuityte MedaLTU1393Plunge0.53.03.51.0
22Semonaviciute MigleLTU0Siauliai0.03.04.00.0

Women Cuca International Tournament 2012 - Angola po siedmiu rundach

Sonia Rosalino (Angola)

Rk.NameFEDRtg TB1  TB2  TB3 
1WIMLeite CatarinaPOR21656.50.526.0
2WGML'ami AlinaROU23726.50.526.0
3WIMSolomons AnzelRSA19205.00.020.0
4WFMTlale TshepangRSA17844.01.011.5
5Rocha ValquiriaANG17804.00.011.0
6WCMTembo EpahZAM19093.50.017.5
7WIMMudongo BoikhutsoBOT18383.50.016.5
8Rosalino SoniaANG03.50.014.0
9Mwango LoritaZAM18343.50.012.5
10Sussu MargaridaANG03.00.015.5
11WFMLopang ThsepisoBOT18373.00.015.0
12Saina YvonneZAM03.00.013.5
13Reis FatimaANG18073.00.012.0
14Irineia GabrielANG14543.00.010.0
15Oliveira EngraciaANG17481.00.04.0
16Vilhete Vania Fausto Da T.MOZ17990.00.00.0
Gomes EdnaANG00.00.00.0

sobota, 21 kwietnia 2012

Mistrzostwa Bułgarii pań 20 - 28 kwietnia 2012 Panagyurishte



Rank     Name                  Rtg FED 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Pts Res. vict 
   1 WGM Videnova Iva         2301 BUL *        1     1               2   0    2   
   2 WGM Voiska Margarita     2316 BUL    *              1     1      2   0    2   
   3 WIM Raeva Elitsa         2292 BUL       *                 ½  1  1½   0    1   
   4 WIM Genova Lyubka        2259 BUL 0        *  1                  1   1    1   
   5 WGM Nikolova Adriana     2293 BUL          0  *        1         1   0    1   
   6 WIM Chilingirova Pavlina 2109 BUL 0              *           1   1   0    1   
   7     Ivanova Simoneta     1963 BUL    0              *  ½         ½   ½    0   
     WIM Yordanova Svetla     2116 BUL             0     ½  *         ½   ½    0   
   9     Galunova Tsveta      2046 BUL    0  ½                 *      ½   0    0   
  10     Tsekova Viktoria     1876 BUL       0        0           *   0   0    0 

Mimo przegranej w ostatniej rundzie Mariola Woźniak z Krakowa mistrzynią Polski do lat 14.



Tyt.Nazwisko ImięWoj.Elo
KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.Z
1WCMWOŹNIAK, MariolaMP1880
Kraków1998-03-177.037.5047.506-0.06
2WCMDMOCHOWSKA, AgnieszkaDS1704
Wrocław1999-01-187.034.5045.0061.71
3kHARAZIŃSKA, EwaMA1900
Warszawa1998-04-116.538.5049.006-0.62
4II+KONOPACKA, MartynaSL1669
Rybnik1999-01-206.530.0039.005-0.10
5I++DADEŁŁO, AleksandraDS1873
Wrocław1998-02-096.041.5053.006-0.68
6IKOPICA, PaulinaOP1641
Opole1998-05-016.036.5046.5050.74
7IKARLESZKO, KarolinaOP1589
Opole1999-01-056.032.5041.505-0.21
8I+GLAPA, AnnaWP1521
Leszno1999-12-186.027.0036.0051.09
9IKUBICKA, AnnaSL1674
Gliwice1999-06-085.538.5049.0040.27
10IOLECHNICKA, KarolinaPO1514
Gdynia1999-09-205.533.5043.0050.13
11IIBĘBNIK, MałgorzataLU1378
Tomaszów Lub.1998-12-145.533.0043.0042.62
12IBURDZY, JoannaPK1481
Rudnik/Sanem1998-02-165.532.0039.5052.01
13IIKOZACZYŃSKA, AleksandraPL1535
Białystok1998-07-185.530.0038.004-0.93
14IBURAKOWSKA, GabrielaPL1619
Białystok1998-08-285.529.5037.504-1.10
15IICHĄDZYŃSKA, MagdalenaLD1371
Łódź1999-01-265.035.5045.0052.28