Całkowita liczba wyświetleń strony

środa, 30 października 2013

Strefowy turniej pań w Chinach - kojarzenie trzeciej rundy

Sz.Nr
NazwiskoRgPkt WynikPkt
NazwiskoRgNr
11WGMTan Zhongyi 24902
2 WIMWang Doudou 22267
29WIMNi Shiqun 22072
2 IMShen Yang 24152
35
Lei Tingjie 23202
2
Cai Jiaying 208217
422
Gu Tianlu 19842
2 WIMZhai Mo 23016
53WGMWang Jue 23821½
1 WGMZhang Xiaowen 23774
68WFMSu Yamin 22091
1½
Li Xueyi 213412
718
Liu Hongyan 20581
1
Ren Xiaoyi 219810
819
Qin Ranran 20451
1 WFMXiao Yiyi 218711
913
Liu Manli (chn) 21331
1
Huang Mofei 198423
1020
Yuan Ye 20371
1
Wang Xinyue 212614
1115WIMXu Huahua 21251
1
Hong Xing 192925
1230WFMLi Yunshan 17671
1 WFMQiu Mengjie 212316
1324
Yao Lan 1966½
1
Liu Yujia 035
1436
Wang Shiyi 0½
½
Du Yuxin 033
1526
Jiang Zhaoyi 18910
½
Hu Yu A. 186127
1632
Bai Xue 15810
0
Xu Fei 199521
1728
Zhu Jiner 18290
0
Li Xinyu 169931
1829
Zhao Shengxin 18050
0
Liu Yining 034

wtorek, 29 października 2013

2013 Women's World Chess Championship Chinese Zonal

Yang Shen
MSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
11WGMTan ZhongyiCHN24901.00.00.00.0
2IMShen YangCHN24151.00.00.00.0
3WGMWang JueCHN23821.00.00.00.0
5Lei TingjieCHN23201.00.00.00.0
6WIMZhai MoCHN23011.00.00.00.0
7WIMWang DoudouCHN22261.00.00.00.0
8WFMSu YaminCHN22091.00.00.00.0
9WIMNi ShiqunCHN22071.00.00.00.0
10Ren XiaoyiCHN21981.00.00.00.0
11WFMXiao YiyiCHN21871.00.00.00.0
12Li XueyiCHN21341.00.00.00.0
13Liu Manli (chn)CHN21331.00.00.00.0
14Wang XinyueCHN21261.00.00.00.0
15WIMXu HuahuaCHN21251.00.00.00.0
16WFMQiu MengjieCHN21231.00.00.00.0
17Cai JiayingCHN20821.00.00.00.0
18Liu HongyanCHN20581.00.00.00.0
22Gu TianluCHN19841.00.00.00.0
194WGMZhang XiaowenCHN23770.00.01.00.0
19Qin RanranCHN20450.00.01.00.0

Dziesięć najlepszych drużyn zgłoszonych na DME pań w Warszawie

S.No.Team name
Fed.LocalS.No.TitleNameFIDE
1UkraineUKRUKR2495








1*GMUSHENINA, Anna2497





2*GMLAGNO, Kateryna2534





3*IMMUZYCHUK, Mariya2491





4*GMZHUKOVA, Natalia2456





5IMGAPONENKO, Inna2400
2GeorgiaGEOGEO2492








1*GMDZAGNIDZE, Nana2556





2*IMKHOTENASHVILI, Bela2514





3*IMKHURTSIDZE, Nino2462





4*IMJAVAKHISHVILI, Lela2435





5WGMARABIDZE, Meri2374
3Russia RUSRUS2481








1*GMGUNINA, Valentina2506





2*GMKOSTENIUK, Alexandra2495





3*WGMPOGONINA, Natalija2485





4*WGMGIRYA, Olga2439





5WGMGORYACHKINA, Aleksandra2436
4Poland POLPOL2406








1*GMSOCKO, Monika2440





2*IMRAJLICH, Iweta2411





3*WGMZAWADZKA, Jolanta2388





4*WGMMAJDAN-GAJEWSKA, Joanna2384





5WGMSZCZEPKOWSKA-HOROWSKA, Karina2367
5ArmeniaARMARM2395








1*GMDANIELIAN, Elina2471





2*IMMKRTCHIAN, Lilit2469





3*IMGALOJAN, Lilit2301





4*WGMKURSOVA, Maria2339





5WIMHAIRAPETIAN, Anna2227
6GermanyGERGER2391








1*IMPAEHTZ, Elisabeth2440





2*WGMMICHNA, Marta2385





3WGMMELAMED, Tatjana2360





4*WGMSCHLEINING, Zoya2376





5*IMKACHIANI-GERSINSKA, Ketino2364
7France FRAFRA2376








1*GMSEBAG, Marie2510





2*IMCOLLAS, Silvia2292





3WIMBENMESBAH, Natacha2248





4*IMMILLIET, Sophie2399





5*WGMMAISURADZE, Nino2302
8SpainESPESP2363








1*IMALEXANDROVA, Olga2427





2*IMVEGA Gutierrez, Sabrina2391





3*IMMATNADZE, Ana2373





4*WIMARANAZ Murillo, Amalia2262





5WIMNICOLAS Zapata, Irene2252
9HungaryHUNHUN2361








1*IMGARA, Anita2307





2*WGMGARA, Ticia2346





3*GMHOANG, Thanh Trang2495





4*WGMPAPP, Petra2294





5WGMRUDOLF, Anna2281
10RomaniaROMROM2359








1*IMFOISOR, Cristina-Adela2347





2*WGMBULMAGA, Irina2401





3*WGML'AMI, Alina2362





4*WGMCOSMA, Elena-luminita2326





5WGMVOICU-JAGODZINSKY, Carmen2316

sobota, 26 października 2013

Klubowy Puchar Europy pań - wyniki końcowe

Yifan Hou - królowa wśród księżniczek
2736



Fed Drużyna
  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 
11MNC
Cercle d'Echecs de Monte-Carlo770014154.523.5104.0104.00
25RUS
Ugra74211089.516.0109.570.50
32RUS
SHSM Nashe Nasledie73319108.019.098.050.50
43ARM
Mika Chess Club74129104.015.597.558.00
54ROU
CS Politechnica-Antibiotice Iasi73137101.517.0107.042.50
68LTU
MRU - Vilniaus Fortas7313756.014.073.022.00
77SRB
Jelica PEP7223672.515.079.021.00
86SRB
Chess Club BAS7223667.512.092.026.00
99ITA
Fischer Chieti7214531.010.585.011.50
1010BIH
"Rudar" Prijedor7115324.57.576.54.00
1111AUT
ASVOE Pamhagen7016123.04.078.00.00
Wyniki trzech najlepszych drużyn:
  1. Cercle d'Echecs de Monte-Carlo (Śr.Rg.:2576, Kapitan: Almira Skripchenko / TB 1: 14 / TB 2: 154.5)

NazwiskoRgFed
1234567Pkt
Śr.Rg.Rp
1GMHou Yifan2621CHN
1½11½15.0624632736
2GMKoneru Humpy2607IND
1½11½116.0724122725
3GMMuzychuk Anna2560SLO
1110115.0623702643
4GMCramling Pia2515SWE
1½1½115.0622602548
5IMSkripchenko Almira2441FRA
½112.5321322425
  2. Ugra (Śr.Rg.:2436, Kapitan: Pavel Lobach / TB 1: 10 / TB 2: 89.5)

NazwiskoRgFed
1234567Pkt
Śr.Rg.Rp
1GMUshenina Anna2497UKR
+½0½½½½3.5724992442
2WGMPogonina Natalija2485RUS
+1011½½5.0724722597
3WGMKovanova Baira2396RUS
10½½½2.5523262326
4IMRomanko Marina2359RUS
01½1½3.0523552427
5WGMShadrina Tatiana2364RUS
11002.0422902311
  3. SHSM Nashe Nasledie (Śr.Rg.:2463, Kapitan: Aleksandr Zlochevskii / TB 1: 9 / TB 2: 108)

NazwiskoRgFed
1234567Pkt
Śr.Rg.Rp
1GMKosteniuk Alexandra2495RUS
110½½3.0524812553
2GMGunina Valentina2506RUS
0100½12.5624262370
3IMKovalevskaya Ekaterina2410RUS
½1½1½14.5623152508
4WGMGirya Olga2439RUS
½11½½½15.0722722430
5IMSavina Anastasia2403RUS
111+4.0421882995
Najlepsze indywidualne wyniki rankingowe:
Nr  NazwiskoRgDrużynaRpPktP%S
1
IMSavina Anastasia2403SHSM Nashe Nasledie29953.03100.04
2
GMHou Yifan2621Cercle d'Echecs de M-C27365.0683.31
3
GMKoneru Humpy2607Cercle d'Echecs de M-C27256.0785.71
4
GMMuzychuk Anna2560Cercle d'Echecs de M-C26435.0683.32
5
WGMPogonina Natalija2485Ugra25974.0666.72
6
GMZhukova Natalia2456Jelica PEP25554.5675.01
7
GMKosteniuk Al.2495SHSM Nashe Nasledie25533.0560.01
8
GMCramling Pia2515Cercle d'Echecs de M-C25485.0683.33
9
GMDanielian Elina2471Mika Chess Club25334.5675.03
10
GMLagno Kateryna2534CS Politechnica Iasi25334.5764.31
11
IMKovalevskaya E2410SHSM Nashe Nasledie25084.5675.02
12
GMCmilyte Viktorija2505CS Politechnica Iasi24994.5764.32
13
GMHarika Dronavalli2475Mika Chess Club24813.0650.01
14
GMUshenina Anna2497Ugra24422.5641.71
15
IMGaponenko Inna2400Chess Club BAS24353.5658.32