Całkowita liczba wyświetleń strony

czwartek, 7 listopada 2013

Ana Matnadze (Hiszpania) już w Warszawie


Chennai - Women Grand Master Chess Tournament-2013 po dwóch rundach

Sopiko Guramishvili ma nr 1 na liście startowej.
Jedną partię wygrała i jedną zremisowała.

SNrNazwiskoFedRg
Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
14IMVijayalakshmi SubbaramanIND2399TN2.01.00.02.00
8WGMAmbartsumova KarinaRUS23102.01.00.02.00
9WGMKulkarni BhaktiIND2288GOA2.01.00.02.00
12IMMohota NishaIND2260WB2.01.00.02.00
14WGMMeenakshi SubbaramanIND2240TN2.01.00.02.00
15WGMKiran Manisha MohantyIND2237ODI2.01.00.02.00
16WIMDrljevic LjiljaSRB21812.01.00.02.00
17Pratyusha BoddaIND2159AP2.01.00.02.00
18WIMKharmunova NadezhdaRUS21522.01.00.02.00
19WFMMonnisha GkIND2150TN2.01.00.02.00
21WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21112.01.00.02.00
22WFMMahalakshmi MIND2107TN2.01.00.02.00
133WGMGomes Mary AnnIND2414AI2.01.00.01.50
7WGMIvakhinova InnaRUS23152.01.00.01.50
10WGMMuminova NafisaUZB22802.01.00.01.50
20WFMGevorgyan MariaARM21472.01.00.01.50
1723Azimova KarinaRUS20942.01.00.01.00
25WFMSwati MohotaIND2067WB2.01.00.01.00
27Harini S.IND2023TN2.01.00.01.00
2024WFMSaranya JIND2081TN2.00.50.00.50

środa, 6 listopada 2013

Jeszcze dwie rundy do końca turnieju strefowego pań w Chinach


SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
13WGMWang JueCHN23827.50.048.037.5
25Lei TingjieCHN23207.00.049.538.0
34WGMZhang XiaowenCHN23776.00.052.540.5
42IMShen YangCHN24156.00.051.039.5
59WIMNi ShiqunCHN22076.00.049.038.0
622Gu TianluCHN19846.00.049.037.5
71WGMTan ZhongyiCHN24906.00.048.037.5
87WIMWang DoudouCHN22265.50.048.537.0
912Li XueyiCHN21345.50.048.037.0
108WFMSu YaminCHN22095.50.042.533.5
116WIMZhai MoCHN23015.00.051.040.0
1217Cai JiayingCHN20825.00.047.037.0
1310Ren XiaoyiCHN21985.00.045.536.0
1418Liu HongyanCHN20585.00.039.530.5
1519Qin RanranCHN20455.00.039.030.0
1614Wang XinyueCHN21264.50.045.536.5
1711WFMXiao YiyiCHN21874.50.043.033.5
1813Liu Manli (chn)CHN21334.50.041.532.5
1925Hong XingCHN19294.50.041.032.5
2028Zhu JinerCHN18294.50.040.531.0

wtorek, 5 listopada 2013

Turniej strefowy pań w Chinach po ośmiu rundach


SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
13WGMWang JueCHN23826.50.038.028.5
25Lei TingjieCHN23206.00.038.529.0
322Gu TianluCHN19846.00.037.028.0
49WIMNi ShiqunCHN22076.00.035.527.5
54WGMZhang XiaowenCHN23775.50.041.031.0
61WGMTan ZhongyiCHN24905.50.037.027.5
72IMShen YangCHN24155.00.043.032.5
86WIMZhai MoCHN23015.00.040.531.5
97WIMWang DoudouCHN22264.50.040.030.5
1012Li XueyiCHN21344.50.039.029.0
1117Cai JiayingCHN20824.50.037.528.5
1210Ren XiaoyiCHN21984.50.037.528.0
1314Wang XinyueCHN21264.50.035.527.5
148WFMSu YaminCHN22094.50.033.025.0
1511WFMXiao YiyiCHN21874.50.033.024.5
1619Qin RanranCHN20454.50.030.522.5
1713Liu Manli (chn)CHN21334.50.030.522.5
1818Liu HongyanCHN20584.00.032.524.0
1925Hong XingCHN19294.00.032.024.5
2020Yuan YeCHN20374.00.027.521.0
To jest duża niespodzianka!!

Informacje o zawodniku

NazwiskoGu Tianlu
Lista startowa22
Elo1984
Ranking krajowy0
Elo1984
Wynik rankingowy2431
FIDE rtg +/-65.4
Punkty6
M-sce3
FederacjaCHN
Nr identyfikacyjny0
Fide ID8603995
Rok urodzenia1997

RdSzachSNrNazwiskoRgFedPktWyn.
144WGMZhang Xiaowen2377CHN5.5w 1
2910Ren Xiaoyi2198CHN4.5s 1
346WIMZhai Mo2301CHN5.0w 0
4612Li Xueyi2134CHN4.5s ½
5716WFMQiu Mengjie2123CHN3.5w 1
657WIMWang Doudou2226CHN4.5s ½
7614Wang Xinyue2126CHN4.5w 1
832IMShen Yang2415CHN5.0w 1
925Lei Tingjie2320CHN6.0s