Całkowita liczba wyświetleń strony

środa, 1 marca 2017

Muzychuk rozgromiła Tan i wyrównała na 1,5:1,5 w Teheranie!

Ania Muzychuk dziś wręcz rozgromiła Zhongyi Tan i zachowała
realne szanse na tytuł mistrzyni świata.
Jutro zagra ostatnią partię czarnymi. Przy remisie - dogrywki

Mistrzostwa Polski pań do lat 10 w Karpaczu na półmetku. Prowadzi Klara Szczotka - 100%

Faworytka Magda Pawicka z Wrocławia po niespodziewanej
przegranej w pierwszej rundzie nadrabia dystans
po czterech wygranych z rzędu



























M-ce
Nazwisko ImięWoj.EloKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg (Ru)
1ISZCZOTKA, KlaraPL1154MUKS Stoczek 45 Białystok5.09.0014.50515.01,22
2ITOKARZ, IzabelaPK1292KSz Gambit Przeworsk4.511.0017.50414.50,70
3ISIEKAŃSKA, MariaLB1183KSz Stilon Gorzów Wlkp.4.59.0016.00414.51,35
4II+GRZESIK, NikolaZP1177AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin4.09.5015.50311.00,85
5II+PUDEŁKO, MagdalenaMP1152TS Wisła Kraków4.09.0015.50413.00,42
6IIOBORSKA, MagdaSL1225KSz HETMAN Katowice4.09.0014.50311.00,65
7II+PASTUSZKO, KatarzynaMA1103UKS Czternastka Warszawa4.08.5012.50411.00,40
8IROSZKIEWICZ, ZofiaWP1198UMKS Na Pięterku Poznań4.08.0013.00411.00,03
9IPAWICKA, MagdalenaDS1647KSz Polonia Wrocław4.07.5012.50410.00,16
10IIKOMOROWSKA, NadiaSL1130UKS SP1 Jedynka Tychy4.07.0012.50412.00,84
11IIDALLEMURA, JuliaPL0MUKS Stoczek 45 Białystok3.59.5016.00311.5(1134)
12IIJĘDRZEJEWSKA, ZuzannaWP1137KTS Kalisz3.57.0012.00311.50,80
13IIMAZUREK, MajaPK1096UKS SP 1 Brzozów3.010.0016.00310.0-0,11
14IKOWALCZYK, BarbaraMP1363KS Korona Kraków3.010.0015.50311.0-0,94
15IIPASTUSZKA, AleksandraDS1150KS AZS Wratislavia3.09.0015.50312.0-0,20
16II+KANDUŁA, JaśminaMA1088KSz Polonia Warszawa3.09.0015.00310.0-0,14
17CMŚMIETAŃSKA, WiktoriaDS1326KSz Polonia Wrocław3.09.0015.00211.0-0,81
18II+SZOPA, EmiliaMP1143KKSz Kraków3.09.0014.00312.0-0,09
19IIPAPIERZ, SandraSK1115IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski3.08.0014.00311.0-0,80
20IIROJEK, PaulinaPL1018UMKSz Jaćwież Suwałki3.08.0014.00310.00,07

wtorek, 28 lutego 2017

Transmisja na żywo II partii meczu o mistrzostwo świata pań z Teheranu

W pierwszej partii Ania Muzychuk zremisowała
z Zhongyi Tan. Panie grają cztery klasyczne partie
a przy remisie - dogrywki

Szesnastolatka mistrzynią Azerbejdżanu pań

Gunay Mammadzada urodziła się w 2000 roku i zdążyła już być
mistrzynią świata do lat 10 oraz mistrzynią Europy do lat 14!



















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 nwwew-we
12WGMMammadzada GunayAZE23457,044,00,05,0975,741,26
26WIMFataliyeva UlviyyaAZE22686,047,50,05,0965,070,93
34WGMMamedjarova ZeinabAZE23225,548,50,03,095,55,51-0,01
48WGMAbdulla KhayalaAZE22315,547,00,04,095,54,980,52
510WFMBalajayeva KhanimAZE21895,543,00,04,095,55,290,21
69WIMMammadova NarminAZE22305,542,50,03,095,55,240,26
77WIMKhalafova NarminAZE22505,049,00,04,0954,750,25
811WIMIbrahimova SabinaAZE21775,048,00,03,0953,971,03
91IMMammadova GulnarAZE24015,046,00,04,0956,97-1,97
1013WCMBeydullayeva GovharAZE20955,040,00,02,0954,130,87
113WGMKazimova NarminAZE23235,039,00,04,0957,07-2,07
125WGMMamedjarova TurkanAZE23075,036,00,04,0956,99-1,99
1318Heydarova AytajAZE17864,537,00,03,094,51,682,82
1417Hajiyeva LamanAZE18164,532,50,03,094,52,731,77
1516WCMAllahverdiyeva AyanAZE18984,036,50,03,0943,110,89
1614Soyunlu NarminAZE20314,035,00,03,0943,930,07
1715Mammadova AyselAZE19273,534,50,02,093,53,410,09
1820Ismayilzada ZeynabAZE15442,034,00,01,0921,130,87
1919Huseynova LamanAZE16451,534,00,00,091,51,90-0,40
2012WFMKatanova AynurAZE21091,036,00,00,0916,40-5,40

poniedziałek, 27 lutego 2017

W Karpaczu wystartowały mistrzostwa Polski pań do lat 10
















M-ce
Nazwisko ImięWoj.EloKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg (Ru)
1II+ŚMIETAŃSKA, WiktoriaDS1326KSz Polonia Wrocław2.00.002.0023.00,21
1ITOKARZ, IzabelaPK1292KSz Gambit Przeworsk2.00.002.0023.00,25
1ISIEKAŃSKA, MariaLB1183KSz Stilon Gorzów Wlkp.2.00.002.0023.00,34
1ISZCZOTKA, KlaraPL1154MUKS Stoczek 45 Białystok2.00.002.0023.00,32
1II+PUDEŁKO, MagdalenaMP1152TS Wisła Kraków2.00.002.0023.00,00
1IIPAPIERZ, SandraSK1115IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski2.00.002.0023.00,00
1IISZCZEPANIK, MagdalenaLD1026KSz Piątka Skierniewice2.00.002.0023.00,70
8IIPASTUSZKA, AleksandraDS1150KS AZS Wratislavia2.00.001.5023.00,00
9IKOWALCZYK, BarbaraMP1363KS Korona Kraków2.00.001.0023.00,18
9II+SZOPA, EmiliaMP1143KKSz Kraków2.00.001.0023.00,00
9IIJĘDRZEJEWSKA, ZuzannaWP1137KTS Kalisz2.00.001.0023.00,00
9IIKOMOROWSKA, NadiaSL1130UKS SP1 Jedynka Tychy2.00.001.0023.00,00
9IIMAZUREK, MajaPK1096UKS SP 1 Brzozów2.00.001.0023.00,64
9II+KANDUŁA, JaśminaMA1088KSz Polonia Warszawa2.00.001.0023.00,65
9IIŚLIWICKA, WeronikaKP1015UKS OPP Toruń2.00.001.0023.00,70
16II+GRZESIK, NikolaZP1177AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1.50.002.5012.00,00
17IIDALLEMURA, JuliaPL0MUKS Stoczek 45 Białystok1.50.002.0012.0(0)
18IIOBORSKA, MagdaSL1225KSz HETMAN Katowice1.50.001.0012.00,00
19IŁAŹNIEWSKA, ZofiaWP1200AZS Poznań1.00.003.0012.0-0,65
19IROSZKIEWICZ, ZofiaWP1198UMKS Na Pięterku Poznań1.00.003.0012.0-0,64
19II+KRZANOWSKA, LilianaPK1164RzKSz Rzeszów1.00.003.0012.0-0,70
19II+PASTUSZKO, KatarzynaMA1103UKS Czternastka Warszawa1.00.003.0012.0-0,18


Startują 62 panie

poniedziałek, 13 lutego 2017

Monika Soćko dziś w Teheranie będzie się "dogrywać" z Anastasią Saviną

Największą sensacją są dwa remisy Dronavalli Hariki
z Lizą Shamimą Akter. Hinduska arcymistrzyni jest obecnie
10. na tykającej liście rankingowej (2531) a Lisa z Bangladeszu
ma ranking 2077! Kolejny raz potwierdza się powiedzenie,
że rankingi w szachy nie grają!!

ViewWhiteBlackLast movesRes
ViewLane, Nancy LJu, WenjunRh1 Qxg3+ 0-10-1
ViewMuzychuk, AnnaMezioud, Amina32. f5 1-01-0
ViewLatreche, SabrinaKosteniuk, AlexandraNxc3 Qxd1+ 0-10-1
ViewHarika, DronavalliShamima, Akter LizaQh3 Rf4 1/2-1/21/2-1/2
ViewMona, KhaledDzagnidze, Nanaexf5 Kc6 0-10-1
ViewGunina, ValentinaNi, Viktorija43. Bd5 1-01-0
ViewMarrero Lopez, YanietStefanova, Antoaneta39. Qxb6 0-10-1
ViewZhao, XueMartinez, AyelenBxf7 Rf1+ 0-10-1
ViewFoisor, Sabina-FrancescaTan, ZhongyiKh6 Qg4 0-10-1
ViewBatsiashvili, NinoGvetadze, Sofio39. Re1 1-01-0
ViewZhou, QiyuPogonina, NatalijaNf3 g1=Q+ 0-10-1
ViewShen, YangArribas Robaina, Maritza27. Ke1 1/2-1/21/2-1/2
ViewBuksa, NataliyaHoang Thanh TrangRg3 Qh4+ 1/2-1/21/2-1/2
ViewPaehtz, ElisabethPourkashiyan, Atousa46. Qc6 1-01-0
ViewZhai, MoGoryachkina, AleksandraKd4 Rxe4+ 0-10-1
ViewBodnaruk, AnastasiaHejazipour, Mitra30. Rd7 1-01-0
ViewJavakhishvili, LelaPham, Le Thao NguyenBb4 Rxb4 0-10-1
ViewNemcova, KaterinaCramling, Pia42. Qe1 1/2-1/21/2-1/2
ViewKhademalsharieh, SarasadatGuramishvili, Sopiko64. Rb6 1-01-0
ViewSavina, AnastasiaSocko, MonikaRg6 Ke5 1/2-1/21/2-1/2
ViewHuang, QianCharochkina, DariaKg1 Rf3 0-10-1
ViewKhurtsidze, NinoZhukova, Natalia34. Rh7+ 1/2-1/21/2-1/2
ViewUshenina, AnnaZiaziulkina, Nastassia26. Nc7+ 1-01-0
ViewPadmini, RoutDanielian, Elina29. Rf6 1-01-0
ViewAtalik, EkaterinaMelia, Salome54. Qxg5+ 1-01-0
ViewNi, ShiqunMkrtchian, Lilit38. Nd7+ 1-01-0
ViewKhotenashvili, BelaZimina, Olga28. Qe2 1/2-1/21/2-1/2
ViewNechaeva, MarinaSaduakassova, DinaraNe4 Kf7 1/2-1/21/2-1/2
ViewKovalevskaya, EkaterinaGaponenko, InnaBe3 f5 1/2-1/21/2-1/2
ViewKashlinskaya, AlinaCori T., Deysi59. Qh4+ 1-01-0
ViewSukandar, Irine KharismaZhu, Chen41. Kg3 1/2-1/21/2-1/2

Klikając na View zobaczysz partię

Zawodniczki zaznaczone na różowo awansowały już do drugiej rundy