Całkowita liczba wyświetleń strony

piątek, 12 lipca 2019

Po pięciu rundach w Chinach nadal prowadzi Stefanova


Rk.SNoNamesexFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3  TB4 
17GMStefanova AntoanetawBUL24744,524217,512,04
213IMMunguntuul BatkhuyagwMGL24124,023578,012,53
317IMGuo QiwCHN23753,524808,513,52
41GMKosteniuk AlexandrawRUS25173,524148,514,02
58WGMGirya OlgawRUS24573,523938,514,02
63GMTan ZhongyiwCHN25113,523588,012,53
718Li XueyiwCHN23303,024889,014,52
810GMUshenina AnnawUKR24483,0247710,015,51
921WIMPratyusha BoddawIND22653,024758,514,02
109WIMZhu JinerwCHN24543,024249,516,52
1126Zhang LanlinwCHN21953,023926,510,53
125GMHarika DronavalliwIND24923,023518,012,51
134GMLei TingjiewCHN25053,023337,512,52
146IMKhademalsharieh SarasadatwIRI24813,022607,011,52
1515WGMSoumya SwaminathanwIND24022,524849,014,51
1612WGMTokhirjonova GulrukhbegimwUZB24222,524289,515,52
1725WIMGu TianluwCHN22052,524148,513,51
1814WGMNi ShiqunwCHN24072,523778,014,51
192GMDzagnidze NanawGEO25112,523678,514,51
2016WFMMunkhzul TurmunkhwMGL23862,523568,011,52

czwartek, 11 lipca 2019

2019 Belt and Road China Yuecheng Shaoxing po czterech rundach

Sacha Goryachkina nie gra w Chinach.
Pewnie przygotowuje się do meczu
o mistrzostwo świata z Wenjun Ju





















M-sceSNrNazwiskosexFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
17GMStefanova AntoanetawBUL24743,524104,58,03
213IMMunguntuul BatkhuyagwMGL24123,024114,08,52
39WIMZhu JinerwCHN24543,024075,511,02
426Zhang LanlinwCHN21953,023853,06,03
521WIMPratyusha BoddawIND22652,524935,09,52
615WGMSoumya SwaminathanwIND24022,524925,09,51
718Li XueyiwCHN23302,524874,08,02
817IMGuo QiwCHN23752,524705,08,01
910GMUshenina AnnawUKR24482,524685,09,01
101GMKosteniuk AlexandrawRUS25172,524125,08,51
1112WGMTokhirjonova GulrukhbegimwUZB24222,523985,510,52
128WGMGirya OlgawRUS24572,523904,58,51
132GMDzagnidze NanawGEO25112,523644,59,01
145GMHarika DronavalliwIND24922,523584,58,51
153GMTan ZhongyiwCHN25112,523494,08,02
1616WFMMunkhzul TurmunkhwMGL23862,523043,06,02
174GMLei TingjiewCHN25052,522944,07,52
1819WIMSong YuxinwCHN22772,024584,58,01
1914WGMNi ShiqunwCHN24072,024144,59,51
206IMKhademalsharieh SarasadatwIRI24812,022543,06,51

środa, 10 lipca 2019

2019 Belt and Road China Yuecheng Shaoxing Open 2019 (Chiny) po trzech rundach

Antoaneta Stefanova



















17GMStefanova AntoanetawBUL24742,524051,54,52
29WIMZhu JinerwCHN24542,524042,06,02
313IMMunguntuul BatkhuyagwMGL24122,523901,04,02
412WGMTokhirjonova GulrukhbegimwUZB24222,523602,05,52
521WIMPratyusha BoddawIND22652,024932,05,52
615WGMSoumya SwaminathanwIND24022,024832,04,51
717IMGuo QiwCHN23752,024532,04,51
810GMUshenina AnnawUKR24482,024462,05,01
95GMHarika DronavalliwIND24922,024051,54,51
101GMKosteniuk AlexandrawRUS25172,023891,54,01
1126Zhang LanlinwCHN21952,023611,03,52
122GMDzagnidze NanawGEO25112,023451,55,51
138WGMGirya OlgawRUS24572,023261,55,01
143GMTan ZhongyiwCHN25112,022991,03,52
154GMLei TingjiewCHN25052,022541,04,02
1618Li XueyiwCHN23301,525142,05,51
1723WFMLi YunshanwCHN22541,524961,03,51
1819WIMSong YuxinwCHN22771,524842,04,51
1914WGMNi ShiqunwCHN24071,524832,05,01
2025WIMGu TianluwCHN22051,524691,54,50