Całkowita liczba wyświetleń strony

wtorek, 16 lipca 2019

2019 Belt and Road China Yuecheng Shaoxing - w nocy finałowa runda

Guo Qi po dzisiejszym remisie ze Stefanovą
walczyć będzie o drugie miejsce choć...
przy przegranej Stefanovej może ją dogonić
a w pierwszej kolejności liczy się suma rankingów
przeciwniczek a tą ma zdecydowanie najwyższą























M-sceSNrNazwiskosexFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
17GMStefanova AntoanetawBUL24746,5241827,536,05
217IMGuo QiwCHN23755,5248929,037,53
35GMHarika DronavalliwIND24925,5240026,034,53
413IMMunguntuul BatkhuyagwMGL24125,5239326,535,54
510GMUshenina AnnawUKR24485,0246128,036,52
69WIMZhu JinerwCHN24545,0242828,038,03
71GMKosteniuk AlexandrawRUS25175,0241929,038,03
88WGMGirya OlgawRUS24575,0239427,037,03
92GMDzagnidze NanawGEO25115,0233926,535,53
1018Li XueyiwCHN23304,5244028,037,03
1114WGMNi ShiqunwCHN24074,5240827,537,02
123GMTan ZhongyiwCHN25114,5238226,534,53
136IMKhademalsharieh SarasadatwIRI24814,5233523,031,03
1416WFMMunkhzul TurmunkhwMGL23864,5231323,529,54
154GMLei TingjiewCHN25054,5230523,532,03
1626Zhang LanlinwCHN21954,0243426,032,54
1721WIMPratyusha BoddawIND22654,0243226,034,53
1815WGMSoumya SwaminathanwIND24024,0241728,036,52
1919WIMSong YuxinwCHN22774,0228323,530,53
2023WFMLi YunshanwCHN22544,0226821,528,53

poniedziałek, 15 lipca 2019

2019 Belt and Road China Yuecheng Shaoxing na dwie rundy przed końcem

斯坦芳诺娃胜吉尔娅
Olga Girya czarnymi nie nawiązała walki
z liderką Antoanetą Stefanovą




















M-sceSNrNazwiskosexFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
17GMStefanova AntoanetawBUL24746,0242619,526,55
217IMGuo QiwCHN23755,0249220,527,53
31GMKosteniuk AlexandrawRUS25175,0240721,028,53
410GMUshenina AnnawUKR24484,5245320,528,02
518Li XueyiwCHN23304,5244420,529,03
613IMMunguntuul BatkhuyagwMGL24124,5240320,529,03
75GMHarika DronavalliwIND24924,5238019,527,52
82GMDzagnidze NanawGEO25114,5232119,027,03
921WIMPratyusha BoddawIND22654,0244019,026,53
109WIMZhu JinerwCHN24544,0243220,530,02
1126Zhang LanlinwCHN21954,0243118,023,54
128WGMGirya OlgawRUS24574,0242621,530,52
1315WGMSoumya SwaminathanwIND24024,0241119,526,52
1414WGMNi ShiqunwCHN24074,0239119,028,02
153GMTan ZhongyiwCHN25114,0237719,527,03
1612WGMTokhirjonova GulrukhbegimwUZB24223,5240920,528,53
1725WIMGu TianluwCHN22053,5240618,024,52
184GMLei TingjiewCHN25053,5232119,026,02
1916WFMMunkhzul TurmunkhwMGL23863,5232117,022,03
206IMKhademalsharieh SarasadatwIRI24813,5232017,024,02

sobota, 13 lipca 2019

Drużynowe mistrzostwa Europy juniorek (Pardubice) po trzech rundach

D18
Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11ECU-PLEVEN3210511,04,0
216TURKEY321058,54,5
33GERMANY321058,04,0
44ROMANIA3120411,03,5
56POLAND 2312047,03,5
613SLOVAKIA320146,04,0
72ECU-SOFIA320145,54,0
814MS REGION311137,03,0
95POLAND 1303037,03,0
108ISRAEL311134,53,0
1117SLOVENIA 2311134,03,0
1218YAMAL311133,03,0
1310SLOVENIA 1310224,52,5
149BELARUS310222,52,5
1512CZECH REPUBLIC 1301214,02,0
1611CZECH REPUBLIC 2301212,01,5
1715ENGLAND301212,01,5
187CROATIA301211,51,5
D12
Poř.Družstvo12345678 PH 1  PH 2  PH 3 
1ECU-PLEVEN * 1½1½265,00
2POLAND * 12255,00
3GERMANY½1 * 233,50
4TURKEY * 11133,01
5YAMAL1 * 1133,01
6CZECH REPUBLIC 1011 * 22,00
7ENGLAND½01 * 11,50
8CZECH REPUBLIC 2001 * 11,00