Całkowita liczba wyświetleń strony

niedziela, 6 września 2015

W Khanty Mansiysku trwa Abdumalik - show! Ważna wygrana Marioli Woźniak!

Czy Nataliya Buksa z Ukrainy stawi czoła niesamowitej Zhansayi?
M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
14WGMAbdumalik ZhansayaKAZ23805.00.012.514.5
223WFMBuksa NataliyaUKR21994.50.013.014.0
318WFMTerbe JuliannaHUN22334.00.08.59.5
43IMZiaziulkina NastassiaBLR24013.50.014.517.0
543WFMNguyen Thi Thuy TrienVIE19393.50.014.016.0
615Drogovoz IrinaRUS22533.50.013.514.5
76WGMMammadzada GunayAZE23553.50.012.014.0
82WGMSaduakassova DinaraKAZ24093.50.011.013.0
914WIMMichelle Catherina PIND22593.50.011.012.5
108WIMBivol AlinaRUS23213.50.011.012.0
1119WFMMakarenko AlexandraRUS22293.50.010.010.5
1221WIMIbrahimova SabinaAZE22153.50.010.010.5
1313WFMNavrotescu Andreea-CristianaFRA22633.50.09.511.0
1434Gaboyan SusannaARM21073.00.014.516.5
1526WFMParedes Bustamante PaulaPER21563.00.013.515.0
1611WFMKhomeriki NinoGEO22963.00.013.014.5
175IMRodriguez Rueda Paula AndreaCOL23583.00.012.014.0
1816WIMDerakhshani DorsaIRI22443.00.012.013.5
1912WFMBayarmaa BayarjargalMGL22653.00.011.513.0
2030Gelip IoanaROU21393.00.010.011.0
2132WFMSviridova VladaRUS21252.50.013.515.5
227WIMPratyusha BoddaIND23262.50.011.513.5
2310WIMFataliyeva UlviyyaAZE23012.50.011.513.0
241WGMAulia Medina WardaINA24172.50.010.512.5
2527Kusenkova NatalliaBLR21552.50.010.011.0
2624WCMWozniak MariolaPOL21982.50.09.510.5
Kojarzenie VI rundy:
Bibissara Assaubayeva (Kazachstan) jutro zagra z Mariolą Woźniak.
Lekko nie będzie, ale kto mówił, że w szachy ma być łatwo!!


Nr NazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRg Nr
14
WGMAbdumalik Zhansaya23805WFMBuksa Nataliya2199
23
218
WFMTerbe Julianna22334WGMSaduakassova Dinara2409
2
314
WIMMichelle Catherina P2259IMZiaziulkina Nastassia2401
3
419
WFMMakarenko Alexandra2229WGMMammadzada Gunay2355
6
58
WIMBivol Alina2321Drogovoz Irina2253
15
613
WFMNavrotescu Andreea-Cristiana2263WIMIbrahimova Sabina2215
21
743
WFMNguyen Thi Thuy Trien19393IMRodriguez Rueda Paula Andrea2358
5
826
WFMParedes Bustamante Paula215633WFMKhomeriki Nino2296
11
912
WFMBayarmaa Bayarjargal226533Gelip Ioana2139
30
1016
WIMDerakhshani Dorsa224433Gaboyan Susanna2107
34
1122
WFMUtiatskaja Irina2201WGMAulia Medina Warda2417
1
1227
Kusenkova Natallia2155WIMPratyusha Bodda2326
7
1310
WIMFataliyeva Ulviyya2301WFMSviridova Vlada2125
32
1424
WCMWozniak Mariola2198WFMAssaubayeva Bibissara2241
17
159
WIMOsmanodja Filiz230922Vasova Maria2069
37
1620
WFMMovileanu Daniela222122WFMLingur Zalina2128
31
1725
WFMIvanova Karina217722Bengtsson Jessica2056
38
1835
Hoare Amy B208822WCMAmrayeva Aytan2145
28
1929
WFMSaranya J214422WFMSazonova Anastasia2020
40
2036
Leonardi Caterina2080WFMMonnisha G K2004
41
2147
Voskresenskaya Marta17031WFMMilosevic Jovana2117
33
2239
Thomas Anysia203511Garifullina Leya1776
46
2348
Musaeva Shakhnazi158611Badamkhand Norovsambuu2001
42
2445
Barbier Astrid1835½½WFMDrogovoz Maria1924
44

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza