Całkowita liczba wyświetleń strony

niedziela, 10 listopada 2013

Polki na drugim miejscu po trzech rundach DME w Warszawie

Drużyna Armenii (liderka Elina Danielian)
dotychczas w Warszawie zremisowała tylko dwie partie na dwanaście!!

 2. Poland (Śr.Rg.:2410, Kapitan: Matlak Marek / TB 1: 6 / TB 2: 19.5)
SzachNazwiskoRgFed123PktPartieŚr.Rg.
1GMSocko Monika2431POL1½12.532376
2WGMZawadzka Jolanta2383POL1102.032361
3WGMMajdan-Gajewska Joanna2420POL½11.522298
4IMRajlich Iweta2404POL½0.512373
5WGMSzczepkowska-Horowska Karina2382POL11½2.532191
12. Poland Futures (Śr.Rg.:2176, TB 1: 4 / TB 2: 11)
SzachNazwiskoRgFed123PktPartieŚr.Rg.
1WIMKulon Klaudia2276POL½1½2.032360
2WIMIwanow Anna2206POL0112.032337
3WFMWisniowska Klaudia2153POL11½2.532198
4WCMWozniak Mariola2069POL011.022140
5WFMKiolbasa Oliwia1982POL½0.512046
13. Poland III (Śr.Rg.:2324, TB 1: 4 / TB 2: 10)
SzachNazwiskoRgFed123PktPartieŚr.Rg.
1WIMWorek Joanna2336POL½½01.032387
3IMDworakowska Joanna2326POL1001.032339
4WGMBartel Marta2308POL1102.032153
5WGMToma Katarzyna2282POL1102.032129
Klasyfikacja generalna po trzech rundach:
M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
16Armenia3300623.011.0
24Poland3300619.59.0
31Ukraine3300619.09.5
415Israel3210520.08.0
53Georgia3210517.08.5
612Serbia3210513.57.0
79Spain3201416.06.5
82Russia3201415.58.5
916Lithuania3201414.08.5
107France3201413.57.5
115Germany3201411.58.0
1225Poland Futures3201411.08.0
1313Poland III3201410.06.0
1410Romania3111319.07.5
1521Greece3111316.06.0
1614Netherlands3111314.07.0
178Hungary3111311.56.5
1811Bulgaria3102211.05.0
1917Azerbaijan3102210.04.5
2028Turkey310229.56.0
2124Belarus302129.04.5
2218Czech Republic310227.06.5
2327Slovenia302127.05.5
2430Belgium310223.03.5
2522Croatia310223.03.0
2619Austria310222.53.0
2729Norway310222.03.5
2832Iceland301217.04.0
2931Finland301216.54.0
3026Switzerland301214.03.0
3120Italy300306.03.0
3223England300300.00.0

Wyniki Polek w trzeciej rundzie DME w Warszawie. Największa sensacja!!

Polskie juniorki (Klaudia była nią jeszcze nie tak dawno) ograły reprezentację
Bułgarii z byłą mistrzynią świata Antoanetą Stefanovą na czele 2,5:1,5.
Królową zwycięstwa była Ania Iwanow!!

11  BulgariaRg-25  Poland FuturesRg1½:2½
9.1GMStefanova, Antoaneta2494-WIMKulon, Klaudia2276½ - ½
9.2WIMRaeva, Elitsa2361-WIMIwanow, Anna22060 - 1
9.3WGMVidenova, Iva2272-WFMWisniowska, Klaudia2153½ - ½
9.4Ivanova, Simoneta2046-WFMKiolbasa, Oliwia1982½ - ½

4  PolandRg-10  RomaniaRg2½:1½
4.1GMSocko, Monika2431-WGMBulmaga, Irina23991 - 0
4.2WGMZawadzka, Jolanta2383-WGML'ami, Alina23610 - 1
4.3WGMMajdan-Gajewska, Joanna2420-IMFoisor, Cristina-Adela23471 - 0
4.4WGMSzczepkowska-Horowska, Karina2382-WGMVoicu-Jagodzinsky, Carmen2275½ - ½

6  ArmeniaRg-13  Poland IIIRg4 : 0
3.1GMDanielian, Elina2457-WIMWorek, Joanna23361 - 0
3.2IMMkrtchian, Lilit2447-IMDworakowska, Joanna23261 - 0
3.3IMGalojan, Lilit2301-WGMBartel, Marta23081 - 0
3.4WGMKursova, Maria2339-WGMToma, Katarzyna22821 - 0

Polskie mecze w trzeciej rundzie DME pań w Warszawie

Była mistrzyni świata Antoaneta Stefanova
zasiądzie dziś do gry z przyszłą mistrzynią świata - Klaudią Kulon

6  ArmeniaRg-13  Poland IIIRg
3.1GMDanielian, Elina2457-WIMWorek, Joanna2336
3.2IMMkrtchian, Lilit2447-IMDworakowska, Joanna2326
3.3IMGalojan, Lilit2301-WGMBartel, Marta2308
3.4WGMKursova, Maria2339-WGMToma, Katarzyna2282


4  PolandRg-10  RomaniaRg
4.1GMSocko, Monika2431-WGMBulmaga, Irina2399
4.2WGMZawadzka, Jolanta2383-WGML'ami, Alina2361
4.3WGMMajdan-Gajewska, Joanna2420-IMFoisor, Cristina-Adela2347
4.4WGMSzczepkowska-Horowska, Karina2382-WGMVoicu-Jagodzinsky, Carmen2275

11  BulgariaRg-25  Poland FuturesRg
9.1GMStefanova, Antoaneta2494-WIMKulon, Klaudia2276
9.2WIMRaeva, Elitsa2361-WIMIwanow, Anna2206
9.3WGMVidenova, Iva2272-WFMWisniowska, Klaudia2153
9.4Ivanova, Simoneta2046-WFMKiolbasa, Oliwia1982

Turniej arcymistrzowski pań w Chennai (11 rund) na półmetku

Nino niedawno wygrała turniej we Wrocławiu,
dlaczego więc ma nie wygrać w Chennai?

SNrNazwiskoFedRg
Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
18WGMAmbartsumova KarinaRUS23105.021.518.019.00
27WGMIvakhinova InnaRUS23155.020.517.518.00
33WGMGomes Mary AnnIND2414AAI5.020.017.017.75
410WGMMuminova NafisaUZB22805.020.016.017.50
52WGMBatsiashvili NinoGEO24255.019.016.017.50
627Harini S.IND2023TN4.522.018.518.25
74IMVijayalakshmi SubbaramanIND2399TN4.520.517.016.00
81IMGuramishvili SopikoGEO24414.520.016.517.00
920WFMGevorgyan MariaARM21474.519.017.013.75
1014WGMMeenakshi SubbaramanIND2240TN4.519.015.515.25
1116WIMDrljevic LjiljaSRB21814.518.515.514.25
1213WGMSwathi GhateIND2242MAH4.518.015.014.50
1319WFMMonnisha GkIND2150TN4.021.518.015.50
1421WFMTokhirjonova GulrukhbegimUZB21114.020.517.513.50
1515WGMKiran Manisha MohantyIND2237ODI4.020.017.012.50
1611WGMTsatsalashvili KetiGEO22664.020.016.514.25
175IMPurtseladze MakaGEO23744.019.516.014.50
186WGMSoumya SwaminathanIND2348MAH4.019.016.514.00
1922WFMMahalakshmi MIND2107TN4.019.016.511.00
209WGMKulkarni BhaktiIND2288GOA4.019.016.013.50

19 pań wygrało po dwie partie w DME w Warszawie

Karina Szczepkowska-Horowska
NrNazwiskoRgDrużynaPktPartie%Szach
1GMSebag Marie2510France2.02100.01
2GMLagno Kateryna2542Ukraine2.02100.01
3IMFoisor Cristina-Adela2347Romania2.02100.02
4GMUshenina Anna2492Ukraine2.02100.02
5IMKlinova Masha2291Israel2.02100.02
6IMMilliet Sophie2383France2.02100.02
7IMGalojan Lilit2301Armenia2.02100.02
8WGMDaulyte Deimante2336Lithuania2.02100.02
9WGMZawadzka Jolanta2383Poland2.02100.02
10IMKhotenashvili Bela2524Georgia2.02100.03
11WIMHaast Anne2262Netherlands2.02100.03
12WGMKursova Maria2339Armenia2.02100.03
13WGMPapp Petra2300Hungary2.02100.03
14WFMWisniowska Klaudia2153Poland Futures2.02100.03
15WGMBartel Marta2308Poland III2.02100.03
16WGMSzczepkowska-Horowska Karina2382Poland2.02100.04
17WGMToma Katarzyna2282Poland III2.02100.04
18Tsolakidou Stavroula2117Greece2.02100.04
19WIMUmudova Nargiz2253Azerbaijan2.02100.04