Całkowita liczba wyświetleń strony

poniedziałek, 20 maja 2019

Iweta Rajlich mistrzynią Polski na rok 2019. Gratulacje!!

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
1
 Rajlich, Iweta
7/92378
2
 Socko, Monika
6/92445
3
 Zawadzka, Jolanta
5½/92427
4
 Majdan, Joanna
5/92371
5
 Szczepkowska, Karina
5/92431
6
 Warakomska, Anna
4½/92218
7
 Kubicka, Anna
3½/92142
8
 Sliwicka, Alicja
3½/92271
9
 Dwilewicz, Katarzyna
2½/92028
10
 Kulon, Klaudia
2½/92357

piątek, 17 maja 2019

Iweta Rajlich wyszła na prowadzenie mistrzostw Polski pań!!

Iweta Rajlich gra jak Robert (Kacper) Andrzejewski, debiut w buty,
a później jestem lepsza!
Panie Konikowski, co Pan o tym sądzi?
 





















1
 Rajlich, Iweta
5/62378
2
 Socko, Monika
4½/62445
3
 Majdan, Joanna
3½/62371
4
 Szczepkowska, Karina
3/62431
5
 Warakomska, Anna
2½/62218
6
 Zawadzka, Jolanta
2½/62427
7
 Sliwicka, Alicja
2½/62271
8
 Kubicka, Anna
2½/62142
9
 Kulon, Klaudia
2½/62357
10
 Dwilewicz, Katarzyna
1½/62028
Dziś zagrają

czwartek, 16 maja 2019

Aleksandra Kosteniuk wygrała 2019 IMSA World Masters Championship Women Rapid w Chinach. Gratulacje!!

Aleksandra Kosteniuk przypomniała sobie,
że przecież była mistrzynią świata




















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 Krtg+/-
13GMKosteniuk AlexandraRUS24988,00,057,526392039,8
24GMGunina ValentinaRUS24917,00,060,025702023,0
32GMMuzychuk MariyaUKR25116,50,560,52532206,6
46GMTan ZhongyiCHN24826,50,558,025292014,4
512IMBodnaruk AnastasiaRUS24376,01,057,525062019,6
615GMZhao XueCHN24196,00,059,024972022,8
75IMAbdumalik ZhansayaKAZ24905,50,060,0247120-5,6
89GMStefanova AntoanetaBUL24555,50,059,02468203,8
97GMDzagnidze NanaGEO24745,50,057,5245920-5,0
1014IMPaehtz ElisabethGER24205,50,055,024572011,2
111GMLei TingjieCHN25285,00,555,0242420-30,4
1210GMUshenina AnnaUKR24445,00,552,5242320-5,4
1313GMKrush IrinaUSA24304,51,057,0239920-9,8
1411GMHarika DronavalliIND24404,50,056,0239020-15,2
158GMKoneru HumpyIND24724,00,055,0235520-34,4
1616GMKhotenashvili BelaGEO24063,00,054,0228020-35,4