Całkowita liczba wyświetleń strony

sobota, 12 marca 2016

Czy dzisiejsza partia zakończy mecz we Lwowie? Tylko Kasparow potrafił wychodzić z takich tarapatów!

Wczoraj we Lwowie Marysia Muzychuk walczyła jak lwica,
ale nie dała rady przebić Yifan Hou

PlayerFedRtgG1G2G3G4G5G6G7G8G9G10Pts
Mariya Muzychuk
UKR
2563
½
0
½
½
½
0
½
2.5
Hou Yifan
CHN
2667
½
1
½
½
½
1
½
4.5

czwartek, 10 marca 2016

Muzychuk - Hou 2:4 w meczu o mistrzostwo świata pań we Lwowie

Marysia Muzychuk może już tylko liczyć na cud (czytaj:
Yifan Hou kompletnie ją zlekceważy) we Lwowie?!

PlayerFedRtgG1G2G3G4G5G6G7G8G9G10Pts
Mariya Muzychuk
UKR
2563
½
0
½
½
½
0
 
 
 
 
2.0
Hou Yifan
CHN
2667
½
1
½
½
½
1
 
 
 
 
4.0

środa, 9 marca 2016

Mistrzostwa Nikaragui pań po sześciu rundach (w szachy grają na całym świecie!)


Rk.SNoNameFEDRtgPts.  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
11WFMMendieta KathyaNCA19484,5023,515,564,54,81-0,3120-6,2
27Moraga MariaNCA16914,5018,514,053,52,331,172023,4
39Medrano Maria LuisaNCA15564,0023,016,0530,922,084083,2
46Leon Sandoval JohanNCA17004,0021,014,5311,02-0,0220-0,4
53WIMGranados Diaz Maria EstherNCA18304,0021,014,0422,93-0,9320-18,6
62Alarcon PamelaNCA18374,0020,515,0533,30-0,3020-6,0
74Ferrufino MichelleNCA18054,0019,513,0311,74-0,7420-14,8
810Arevalo Maria GabrielaNCA15093,5014,510,031,51,120,384015,2
916Mendieta TamaraNCA03,0018,513,563
1011Marquez Amaya ArmeniaNCA14253,0018,013,031,50,960,544021,6
115Granados Ortiz Maria JoseNCA17213,0017,011,5211,09-0,0940-3,6
1218Narvaez Talavera Joanie EllenNCA03,0016,512,552
1314Alvarez Gutierrez PatriciaNCA03,0012,58,530
148Arevalo Maria JavieraNCA15662,0019,512,5412,02-1,0240-40,8
1515Bolaños Garcia Heidi PaolaNCA02,0017,512,552
1613Montoya Olivares Cindy VioletNCA12992,0011,07,5210,510,494019,6
1719Rodriguez Cortez Reyna RaquelNCA01,0017,011,010
1812Espinoza Guerrero ElizabethNCA14221,0015,011,0301,25-1,2540-50,0
1917Moncada Carolina MariaNCA00,0017,512,040

niedziela, 6 marca 2016

We Lwowie na chwilę zawrzało, ale skończyło się wiecznym szachem. Muzychuk - Hou 1,5:2,5!

Jeszcze trochę i szachistki partię będą rozpoczynały
od gry środkowej! To oczywiście żart. Miło, że ktoś
(czytaj: prominent) pragnie wyręczyć mistrzynię!

Hou, Yifan (CHN) - Muzychuk, Mariya (UKR) remis Lwów 6.03.2016 IV partia

Magda Pawicka z Wrocławia mistrzynią Polski pań do lat 10. Teraz czekamy na medale ME i MŚ!!

Magda Pawicka w ostatniej partii rozgromiła Alę Białek
i dzięki temu została mistrzynią Polski. Gratulacje!!



Nazwisko ImięEloKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Ruz
+/-
1IPAWICKA, Magdalena1455KSz Polonia Wrocław7.543.5054.50738.019100,21
2ISTAROSTA, Martyna1405UKS Ognisko Rydułtowy7.541.0051.00638.518900,29
3IIREJNIAK, Zuzanna1209Szachowy Uniwersytet Warszawa7.538.0049.50740.01910I1,38
4IIBIAŁEK, Alicja1209KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice7.037.5047.50736.01840I1,27
5IZABRZAŃSKA, Weronika1429UKS Hetman Koronny Trzebinia6.538.0049.50630.01830-0,08
6IIKOWALCZYK, Barbara1202KS Korona Kraków6.538.0048.50634.01770I0,57
7IIBARWIŃSKA, Ewa1084KTS Kalisz6.044.0053.50536.01750I2,00
8IIKUCHARSKA, Helena1150MKSz Rybnik6.040.0050.00633.01760I0,07
9IIMALINOWSKA, Natalia1250MUKS Stoczek 45 Białystok6.040.0049.50531.51770I-1,44
10IGAJ, Magdalena1354LKSz GCKiP Czarna6.039.0050.00634.01790-1,40
11IIKUCZYŃSKA, Katarzyna0KSz Stilon Gorzów Wlkp.6.036.5048.00631.01740(1259)
12IOLSZEWSKA, Wiktoria0UKS SP3 w Bogatyni6.036.5047.00530.01740(1211)
13II+DALLEMURA, Anna1077MUKS Stoczek 45 Białystok6.036.0046.50532.017300,01
14IIARCISZEWSKA, Zuzanna1175MUKS Stoczek 45 Białystok5.535.0045.50530.016800,12
15IIIKICIŃSKA, Magdalena0KS Entropia NZSPW Warszawa5.534.5044.00527.01700II(1179)
16II+ULIASZ, Katarzyna0KKSz Urania Krosno5.534.0044.00528.01590(420)
17IISZUMOWICZ, Weronika0GKSz Hetman Pilzno5.533.5043.00525.51690(1155)
18IIPUDEŁKO, Magdalena1033TS Wisła Kraków5.533.0041.50526.51620-0,59
19IIGRZESIK, Nikola0AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin5.532.0041.50525.01620(1103)