Całkowita liczba wyświetleń strony

piątek, 24 listopada 2017

Zhansaya Abdumalik jeszcze nie zdobyła mistrzostwa świata pań do lat 20. Jutro o złoto zagra z Jennifer Yu (USA)

Tylko Jennifer Yu (15 lat USA) może stanąć na drodze do złota
Zhansai Abdumalik. Papiery do tego ma, bo w ostatnich mistrzostwach
USA pań zajęła IV miejsce wygrywając m.in. z Anią Zatonskih
i Iriną Krush!






















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4  TB 5 nwwew-weKrtg+/-
11IMAbdumalik ZhansayaKAZ24288,50,059,564,058,0108,56,801,701017,0
213FMYu JenniferUSA23218,00,055,560,056,01085,932,072041,4
310IMOsmak IulijaUKR23457,50,061,566,555,0107,55,771,731017,3
444WGMParamzina AnastasyaRUS21237,50,058,058,556,0107,53,134,372087,4
516WGMTokhirjonova GulrukhbegimUZB23067,00,054,058,055,01076,450,552011,0
611WGMTsolakidou StavroulaGRE23407,00,054,057,546,01075,741,262025,2
718WIMDordzhieva DinaraRUS22957,00,053,558,556,01076,220,782015,6
86WIMBadelka OlgaBLR23747,00,051,555,555,01077,03-0,0320-0,6
98IMNomin-Erdene DavaademberelMGL23586,50,059,063,546,095,55,230,27102,7
109WIMKhomeriki NinoGEO23476,50,058,563,555,0106,56,52-0,0220-0,4
115WIMShuvalova PolinaRUS23866,50,057,562,055,0106,56,93-0,4310-4,3
1212WIMVaishali RIND23256,50,056,561,555,0106,56,300,20204,0
1314WIMObolentseva AlexandraRUS23206,50,055,559,556,0106,55,580,922018,4
1443WFMKanakova NatalieCZE21346,50,051,054,555,0106,54,332,174086,8
1529WFMJanzelj LaraSLO21926,50,050,555,056,0106,55,710,792015,8
1620WIMTerbe JuliannaHUN22636,50,049,553,056,0106,56,360,14202,8
1722WIMInjac TeodoraSRB22446,50,047,051,055,0106,55,740,762015,2
183WFMAssaubayeva BibisaraRUS23956,00,060,064,555,01066,68-0,6810-6,8
1915WIMAakanksha HagawaneIND23126,00,056,060,553,01065,460,542010,8
2021FMAntova GabrielaFID22576,00,052,053,055,01066,27-0,2720-5,4
4827WIMKiolbasa OliwiaPOL22065,00,044,048,052,01057,22-2,2220-44,4

Jutro o medale zagrają:


NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
113FMYu JenniferUSA232188½IMAbdumalik ZhansayaKAZ24281
244WGMParamzina AnastasyaRUS21237½7½IMOsmak IulijaUKR234510
316WGMTokhirjonova GulrukhbegimUZB230677WIMBadelka OlgaBLR23746
418WIMDordzhieva DinaraRUS229577WGMTsolakidou StavroulaGRE234011

Memoriał Krystyny Hołuj-Radzikowskiej 28.11-6.12.2017 Wrocław - skład



S.No.TitleNameR. FIDEBirthday
1GMSOĆKO, MonikaPOL24761978
2IMATALIK, EkaterinaTUR24631982
3IMSHVAYGER, YuliyaISR24401994
4IMJAVAKHISHVILI, LelaGEO24381984
5WGMZAWADZKA, JolantaPOL24281987
6IMBULMAGA, IrinaROU24201993
7IMSZCZEPKOWSKA, KarinaPOL24061987
8IMMKRTCHIAN, LilitARM23901982
9WGMKULON, KlaudiaPOL23521992
10WGMMAJDAN, JoannaPOL23491988

czwartek, 23 listopada 2017

Mistrzostwa świata pań do lat 20 - kojarzenie X rundy

Czy pamiętacie Zhansayę Abdumalik, gdy w Krakowie (2011)
zdobywała mistrzostwo świata szkół?
Teraz walczy o mistrzostwo świata do lat 20!
W Kazachstanie potrafią dbać o prawdziwe talenty
 






























NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
111WGMTsolakidou StavroulaGRE234077½IMAbdumalik ZhansayaKAZ24281
28IMNomin-Erdene DavaademberelMGL23586½7FMYu JenniferUSA232113
310IMOsmak IulijaUKR23456½6½WIMShuvalova PolinaRUS23865
444WGMParamzina AnastasyaRUS21236½6½WIMObolentseva AlexandraRUS232014
516WGMTokhirjonova GulrukhbegimUZB230666WFMAssaubayeva BibisaraRUS23953
66WIMBadelka OlgaBLR237466FMAntova GabrielaFID225721
724WIMUuriintuya UurtsaikhMGL221366WIMDordzhieva DinaraRUS229518
820WIMTerbe JuliannaHUN22635½6WIMAakanksha HagawaneIND231215
92IMKhademalsharieh SarasadatIRI24195½5½WIMInjac TeodoraSRB224422
1043WFMKanakova NatalieCZE21345½5½Zhu JinerCHN23637
1147WIMSan Diego Marie AntoinettePHI21165½5½WIMKhomeriki NinoGEO23479
1251WFMLasya.GIND20875½5½WIMVaishali RIND232512
1332WIMNguyen EmilyUSA217655½WFMJanzelj LaraSLO219229