Całkowita liczba wyświetleń strony

niedziela, 12 sierpnia 2012

Rosja: Dziś zakończenie super finału mistrzostw Rosji pań w Moskwie

Natalia Pogonina może już świętować
mistrzostwo Rosji pań

№NameCR12345678910PtsPlace
1Charochkina235300.5000.5110.53.5
2Ovod2419100000001
3Pogonina24480.510.510.50.5116
4Galliamova2465110.510.50.50.505
5Girya243311000.51104.5
6N.Kosintseva25240.510.50.50.510.504.5
7Kovanova2408010.500.5100.53.5
8Ubiennykh236700.50.5000012
9T.Kosintseva2530100.510.51105
10Gunina25070.510110.5015

Grecja: W Atenach kojarzenie dziesiątej rundy mistrzostw świata pań do lat 20

Deysi Cori ma ochotę obronić
tytuł mistrzyni świata z ubiegłego roku
Klaudia Kulon po dwóch kolejnych porażkach wczoraj trochę się odbudowała. Jeszcze nie wszystko stracone, ale trzeba wygrywać do zera.
Najmłodsza Zhansaya Abdumalik (Kazachastan) nie gra w Atenach najlepiej, ale po dwóch wygranych może to jeszcze zmienić. Dziś jej przeciwniczką jest Lisa Schut - silna zawodniczka z Holandii.
Kojarzenie dziesiątej rundy:
17
WGMGuo Qi235877WIMArabidze Meri2379
5
21
IMBodnaruk Anastasia24146½7WGMCori T Deysi2413
2
310
WGMVojinovic Jovana233766½WGMZiaziulkina Nastassia2342
9
424
WIMKulkarni Bhakti215966WGMKashlinskaya Alina2391
3
54
WIMBulmaga Irina238066WIMVarga Klara2181
19
66
WGMGoryachkina Al.236166WIMSihite Chelsie Monica2162
23
78
Wang Jue23555½5½WIMRodriguez Rueda P.2196
17
812
WFMKulon Klaudia22595½5½WIMSemenova Elena2134
27
915
WFMMedina Warda Aulia22185½5½Iordanidou Zoi2166
22
1016
WIMAbdulla Khayala22175½5½Anusca Madalina2079
37
1118
WIMAbdumalik Zhansaya21935½5WIMSchut Lisa2305
11
1220
WFMPetrova Irina217355WFMDe Seroux Camille2101
31
1341
Sargsyan Shushanna204755WFMOsmak Iulija2171
21
1428
WGMMona Khaled212155Nonkovic Bogdana1950
51
1513
Klek Hanna-Marie22484½5Nevioselaya Maria2057
39