Całkowita liczba wyświetleń strony

sobota, 20 kwietnia 2019

Monika Soćko włącza się do gry o medal mistrzostw Europy pań (musi wygrać dwie ostatnie partie)

WhatsApp Image 2019-04-20 at 16.26.36
Inna Gaponenko 



















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
121IMGaponenko InnaUKR24287,5236644,549,026221020,8
27GMSebag MarieFRA24617,0239045,049,025951015,0
34IMKashlinskaya AlinaRUS24776,5241447,051,525651010,4
434WGMGuichard PaulineFRA23926,5239747,050,525352035,6
511IMPaehtz ElisabethGER24566,5238343,047,52535109,4
612IMAtalik EkaterinaTUR24556,5236844,549,02521107,8
719GMUshenina AnnaUKR24326,5236443,548,02513109,9
820IMTsolakidou StavroulaGRE24296,5235443,046,52504108,9
922IMBodnaruk AnastasiaRUS24276,5229940,544,52441103,3
1015GMSocko MonikaPOL24476,5228436,039,0241210-1,0
113GMKhotenashvili BelaGEO24796,0240545,550,02516104,2
1213WGMPogonina NatalijaRUS24556,0237041,545,52482103,1
1375WGMMamedjarova TurkanAZE22566,0236138,040,524372044,6
149GMCramling PiaSWE24606,0235039,543,52465100,5
152GMDzagnidze Nana GEO25136,0234140,545,0245110-6,5
1624WGMZawadzka JolantaPOL24186,0233539,543,02445103,4
175GMStefanova AntoanetaECX24646,0232939,043,0244110-2,5
1828IMGuseva MarinaRUS24046,0232738,542,52425103,1
198WGMGirya OlgaRUS24616,0232141,044,0240410-3,8
2017IMMammadzada GunayAZE24386,0231039,042,5241910-1,9
6539WGMMajdan JoannaPOL23774,5232943,547,5230810-7,6

Kojarzenie X rundy

121IMGaponenko Inna24287½7GMSebag Marie24617
24IMKashlinskaya Alina24776½6½IMBodnaruk Anastasia242722
320IMTsolakidou Stavroula24296½6½IMPaehtz Elisabeth245611
412IMAtalik Ekaterina24556½6½GMUshenina Anna243219
515GMSocko Monika24476½6½WGMGuichard Pauline239234
62GMDzagnidze Nana 251366WGMPogonina Natalija245513
724WGMZawadzka Jolanta241866GMKhotenashvili Bela24793
828IMGuseva Marina240466GMStefanova Antoaneta24645
98WGMGirya Olga246166IMMammadzada Gunay243817
1075WGMMamedjarova Turkan225666GMCramling Pia24609
111GMGoryachkina Aleksandra25345½5½WIMBadelka Olga238137
1244WIMBalajayeva Khanim23585½5½WIMShuvalova Polina245710
1316IMBulmaga Irina24385½5½WGMFataliyeva Ulviyya226671
1483WGMParamzina Anastasya22145½5½GMHoang Thanh Trang243518

Mistrzostwa Europy pań - kojarzenie IX rundy

Elisaeth Paehtz zagra dziś z Jolą Zawadzką



















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
14IMKashlinskaya AlinaRUS24776,5241235,539,026471016,1
221IMGaponenko InnaUKR24286,5235034,037,525841015,1
33GMKhotenashvili BelaGEO24796,0239736,540,52575109,5
47GMSebag MarieFRA24616,0237837,040,02555109,7
519GMUshenina AnnaUKR24326,0235534,538,52530109,9
620IMTsolakidou StavroulaGRE24296,0234332,035,52520108,9
724WGMZawadzka JolantaPOL24186,0231827,030,02496107,9
826GMDanielian ElinaARM24135,5241537,541,025281012,5
934WGMGuichard PaulineFRA23925,5239136,539,025022024,4
10102WFMCaglar SilaTUR21405,5239133,036,0252040154,0
1111IMPaehtz ElisabethGER24565,5237833,537,52504104,9
1213WGMPogonina NatalijaRUS24555,5236531,534,52492103,8
1312IMAtalik EkaterinaTUR24555,5236136,541,02489103,4
1425FMSalimova NurgyulECX24155,5235134,537,02458105,2
1516IMBulmaga IrinaROU24385,5231129,532,52442100,3
1628IMGuseva MarinaRUS24045,5230830,033,02421102,4
1715GMSocko MonikaPOL24475,5230528,030,5240010-2,4
1822IMBodnaruk AnastasiaRUS24275,5228330,033,0239910-1,5
1946WGMBrunello MarinaITA23565,0241234,035,524642024,4
2068WGMSandu MihaelaROU22785,0239137,039,024392034,4

POL
SNrNazwiskoRgFed12345678PktM-sceRpKrtg+/-
15GMSocko Monika2447POL½01½1½115,517240010-2,40
24WGMZawadzka Jolanta2418POL½1½011116,072496107,90
39WGMMajdan Joanna2377POL1½01½½104,545236310-0,50

Kojarzenie IX rundy

SzachNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr
121IMGaponenko Inna24286½6½IMKashlinskaya Alina24774
27GMSebag Marie246166GMKhotenashvili Bela24793
319GMUshenina Anna243266IMTsolakidou Stavroula242920
411IMPaehtz Elisabeth24565½6WGMZawadzka Jolanta241824
525FMSalimova Nurgyul24155½5½IMAtalik Ekaterina245512
613WGMPogonina Natalija24555½5½IMGuseva Marina240428
715GMSocko Monika24475½5½WFMCaglar Sila2140102
834WGMGuichard Pauline23925½5½IMBulmaga Irina243816
922IMBodnaruk Anastasia24275½5½GMDanielian Elina241326
1032IMMilliet Sophie239455GMGoryachkina Aleksandra25341
1168WGMSandu Mihaela227855GMDzagnidze Nana 25132
1241IMOvod Evgenija236755GMStefanova Antoaneta24645
1346WGMBrunello Marina235655WGMGirya Olga24618
149GMCramling Pia246055WGMBelenkaya Dina229760
1517IMMammadzada Gunay243855IMMatnadze Ana236740
1623IMHouska Jovanka242655WIMBadelka Olga238137
1729IMArabidze Meri       239955WGMMamedjarova Turkan225675
1876WIMGevorgyan Maria225655IMMkrtchian Lilit239731
1910WIMShuvalova Polina24574½4½WGMLubbe Melanie230458
2018GMHoang Thanh Trang24354½4½WIMOsmanodja Filiz229262
2171WGMFataliyeva Ulviyya22664½4½IMOsmak Iulija239930
2263WGMBabiy Olga22894½4½WGMRapport Jovana238536
2379WIMGajcin Marina22474½4½IMZimina Olga237738
2482WIMSemenova Elena22164½4½WGMMajdan Joanna237739
2542WIMNarva Mai23654½4½WGMAbdulla Khayala222881