Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Majdan. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Majdan. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 31 października 2019

Prawdziwa katastrofa Polek w Batumi. Rosja - Polska 4:0?!

Najdłużej broniła się Asia Majdan, ale i tak nie dała rady
Alinie Kashlińskiej - żonie Radka Wojtaszka

Szach1
  Russia
Rg-4
  Poland
Rg4 : 0
1.1GM
Goryachkina, Aleksandra
2575-GM
Socko, Monika
24171 - 0
1.2GM
Lagno, Kateryna
2549-WGM
Zawadzka, Jolanta
24061 - 0
1.3GM
Gunina, Valentina
2509-IM
Cyfka, Karina
24121 - 0
1.4IM
Kashlinskaya, Alina
2481-WGM
Majdan, Joanna
23521 - 0

sobota, 26 października 2019

Nie zmuszajcie przeciwnika do wygrywania!! Nieprawdopodobna podstawka Asi Majdan w Batumi?!

Trudno w ogóle określić, co "wyczyniła"
Asia Majdan. Takiej podstawki na takim
poziomie dawno nie widziałem
Majdan-Gajewska, Joanna - Lazarne Vajda, Szidonia DME Batumi 26.10.2019 III runda C43 1. e4 e5 2. Nf3 Nf6 3. d4 Nxe4 4. dxe5 d5 5. Nbd2 Nxd2 6. Qxd2 Be7 7. Bd3 Nc6 8. c3 Be6 9. Qf4 Qd7 10. O-O h6 11. Bb5 a6 12. Ba4 O-O 13. Qg3 Kh8 14. Nd4 Nxd4 i po kilku zbędnych posunięciach białe poddały em

piątek, 19 kwietnia 2019

Dobra VII runda Polek na mistrzostwach Europy pań w Turcji

"Prawie rodzinne" zdjęcie. Od lewej: Monika Soćko,
Joanna Majdan i Alina Kashlinskaya.
Trzy żony trzech polskich arcymistrzów!!





















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
14IMKashlinskaya AlinaRUS24776,0240927,030,526991016,7
27GMSebag MarieFRA24615,5236927,030,025831010,1
312IMAtalik EkaterinaTUR24555,5235026,530,02566108,8
419GMUshenina AnnaUKR24325,5233426,029,52547109,3
521IMGaponenko InnaUKR24285,5233326,029,52546109,7
620IMTsolakidou StavroulaGRE24295,5232424,026,52537108,5
726GMDanielian ElinaARM24135,0240828,532,025351011,9
83GMKhotenashvili BelaGEO24795,0240427,531,02544106,2
946WGMBrunello MarinaITA23565,0240125,026,525112031,0
10102WFMCaglar SilaTUR21405,0238524,027,0253040140,4
1113WGMPogonina NatalijaRUS24555,0235724,027,02500104,4
121GMGoryachkina AleksandraRUS25345,0233824,526,5244110-4,2
1322IMBodnaruk AnastasiaRUS24275,0230722,525,02433101,9
1424WGMZawadzka JolantaPOL24185,0228221,524,02428101,3
1534WGMGuichard PaulineFRA23924,5242329,030,524862019,4
1683WGMParamzina AnastasyaRUS22144,5239326,529,024412042,8
1768WGMSandu MihaelaROU22784,5239128,530,524392031,2
1871WGMFataliyeva UlviyyaAZE22664,5238428,030,024242031,2
1911IMPaehtz ElisabethGER24564,5237926,030,02463101,0
2031IMMkrtchian LilitARM23974,5237526,528,02332104,3

POL
SNrNazwiskoRgFed1234567PktM-sceRpKrtg+/-
15GMSocko Monika2447POL½01½1½14,531234410-6,40
24WGMZawadzka Jolanta2418POL½1½01115,0142428101,30
39WGMMajdan Joanna2377POL1½01½½14,5262404103,50
Kojarzenie VIII rundy

14IMKashlinskaya Alina247765½GMUshenina Anna243219
220IMTsolakidou Stavroula24295½5½GMSebag Marie24617
312IMAtalik Ekaterina24555½5½IMGaponenko Inna242821
41GMGoryachkina Aleksandra253455WGMZawadzka Jolanta241824
53GMKhotenashvili Bela247955WGMBrunello Marina235646
626GMDanielian Elina241355WGMPogonina Natalija245513
7102WFMCaglar Sila214055IMBodnaruk Anastasia242722
837WIMBadelka Olga23814½4½GMCramling Pia24609
938IMZimina Olga23774½4½IMPaehtz Elisabeth245611
1039WGMMajdan Joanna23774½4½GMSocko Monika244715
1116IMBulmaga Irina24384½4½WIMBalajayeva Khanim235844
1260WGMBelenkaya Dina22974½4½IMMammadzada Gunay243817
1375WGMMamedjarova Turkan22564½4½IMHouska Jovanka242623
1471WGMFataliyeva Ulviyya22664½4½FMSalimova Nurgyul241525
1528IMGuseva Marina24044½4½GMZhukova Natalia235645

piątek, 12 kwietnia 2019

Mistrzostwa Europy pań po dwóch rundach - porażka Moniki Soćko z mało znaną Hiszpanką

Asia Majdan zgodziła się na remis
z Aliną Kaszlińską mając pionka więcej!?



























M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
141IMOvod EvgenijaRUS23672,024611,01,0
243GMArakhamia-Grant KetevanSCO23602,024571,01,0
319GMUshenina AnnaUKR24322,023041,02,0
426GMDanielian ElinaARM24132,022891,01,5
523IMHouska JovankaENG24262,022891,01,0
625FMSalimova NurgyulECX24152,021981,01,5
730IMOsmak IulijaUKR23992,021641,01,0
831IMMkrtchian LilitARM23972,021640,51,0
965WGMCalzetta Ruiz MonicaESP22831,525341,01,5
1035IMVega Gutierez SabrinaESP23911,525131,52,0
1137WIMBadelka OlgaBLR23811,524791,52,0
1239WGMMajdan JoannaPOL23771,524771,51,5
1370IMSedina ElenaITA22711,524641,52,5
1440IMMatnadze AnaESP23671,524641,52,0
1542WIMNarva MaiEST23651,524601,51,5
1646WGMBrunello MarinaITA23561,524561,51,5
1747IMMammadova GulnarAZE23491,524551,51,5
50WIMSolozhenkina ElizavetaRUS23301,524551,51,5
1951WFMSargsyan Anna M.ARM23271,524531,52,5
2081WGMAbdulla KhayalaAZE22281,524381,52,0

Polki

RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.
GM Socko Monika 2447 POL Pkt 0,5
179WIMGajcin Marina2247SRB1,0w ½
265WGMCalzetta Ruiz Monica2283ESP1,5s 0
3122WCMAydin Gulenay1936TUR1,0w
WGM Zawadzka Jolanta 2418 POL Pkt 1,5
188WIMGhukasyan Siranush2201ARM0,5s ½
286WIMUtiatskaja Irina2210RUS0,5w 1
361WGMMaltsevskaya Aleksandra2296RUS1,5w
WGM Majdan Joanna 2377 POL Pkt 1,5
1103WFMHapala Elisabeth2140AUT0,0w 1
24IMKashlinskaya Alina2477RUS1,5s ½
38WGMGirya Olga2461RUS1,5w