Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Góra Antonina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Góra Antonina. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 19 listopada 2017

Tosia Góra wicemistrzynią Irlandii pań!

Tosia Góra



























Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
11WFMMiller IoanaIRL21925,07,513,015,0
24Gora AntoninaIRL18403,57,514,510,5
32O'Gorman AliceIRL18703,09,016,010,5
48Ferguson DaynaIRL14853,06,511,09,0
511Haslehurst HarrietIRL10453,06,510,57,0
63WFMMirza DianaIRL18512,59,016,010,0
77Ryder KyneshaIRL14922,58,014,57,5
86Manojlovic AnastasijaIRL15402,56,511,07,5
99Barry SuzanneIRL12842,07,513,57,0
105WCMUi Laighleis GearodoinIRL17991,58,013,56,5
1113O'Gorman PippaIRL7001,55,59,52,5
1214Philip Angela SaraIRL7001,06,09,52,0
1310Ni Laighleis AislingIRL11940,57,011,52,5
1412Jane SitaraIRL7000,06,010,50,0

niedziela, 12 listopada 2017

Mistrzostwa Irlandii pań po trzech rundach i tu niespodzianka - gra nasza Tosia Góra!

Tosia Góra w Dublinie studiuje animację
i jako rezydentkę dopuszczono ją do mistrzostw.
Ależ ten czas leci! Dwunastoletnią córkę Krzysztofa
Góry pamiętam jeszcze z MEJ w Fermo (2009)





























Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
11WFMMiller IoanaIRL21923,02,05,56,0
22O'Gorman AliceIRL18702,02,07,05,0
34Gora AntoninaIRL18402,02,06,04,0
47Ryder KyneshaIRL14922,01,04,53,0
53WFMMirza DianaIRL18512,01,03,55,0
68Ferguson DaynaIRL14852,00,53,04,0
79Barry SuzanneIRL12842,00,53,03,0
85WCMUi Laighleis GearodoinIRL17991,51,55,03,5
96Manojlovic AnastasijaIRL15401,02,05,03,0
1011Haslehurst HarrietIRL10451,01,54,02,0
1113O'Gorman PippaIRL7000,52,04,50,5
1210Ni Laighleis AislingIRL11940,51,55,01,5
1314Philip Angela SaraIRL7000,02,05,00,0
1412Jane SitaraIRL7000,01,54,50,0

sobota, 21 marca 2015

Jutro koniec mistrzostw Polski pań do lat 16. i 18. w Karpaczu. Ania Kubicka mistrzynią Polski młodszych dziewcząt na 99%!

Panie do lat 16

TotalS.No.WhiteResultBlackS.No.Total
15.513Murawko, Julia-Kubicka, Anna47.01
26.01Antolak, Julia-Cieślak, Wiktoria95.52
35.52Stebel, Agata-Marczuk, Anna35.03
45.510Karykowska, Anna-Dmochowska, Agnieszka55.04
55.012Posuniak, Weronika-Topolan, Agata115.05
64.525Maciak, Gabriela-Dwilewicz, Katarzyna65.06
74.57Olechnicka, Karolina-Skorupa, Oliwia204.57
84.014Kozubal, Aleksandra-Daliga, Anita314.58
94.028Pędrak, Paulina-Parol, Pola84.09
104.016Kwiatkowska, Agnieszka-Glapa, Anna174.010
114.030Ziziuk, Martyna-Trybowska, Barbara263.511
123.519Pluta, Natalia-Sękowska, Helena223.512
133.533Borkowska, Zuzanna-Wójcik, Jagoda213.513
143.015Kalinowska, Karolina-Ciesińska, Weronika243.014
153.027Wierzbowska, Aleksandra-Jurkiewicz, Zuzanna293.015
163.036Walkowiak, Bogumiła-Malinowska, Monika323.016
172.534Łuka, Agnieszka-Humin, Julia183.017
181.037Jasińska, Patrycja-Tkaczyk, Weronika233.018
Panie do lat 18
Tosia Góra decydować będzie o kolorach medali?

środa, 16 lipca 2014

Festival International Echecs 2014 Saint-Lô : 6 au 13 juillet

Tosia Góra
Pl NomEloCat.FedeLigueClubPtsPerfTr.
1 KAVALKOU Pavel1820 FMinMBLR8203646
2 GORA Antonina1832 FCadFPOL7½198944½
3 BOUVET Florian1854 FMinMFRAPDLEchiquier Club Le Mans7½197343
4 VIEL Simon1723 FBenMFRABNOEchecs Plus de Cherbourg-Octeville7185942
5 NIEPCERON Luc1822 FCadMFRABNOAgneaux Saint-Lô7178842½
6 ROQUE Gaetan1925 FMinMFRAIDFCavalier de la Tourelle Saint-Mande6½187147
7 MARIE Florian1752 FMinMFRAPDLEchiquier Club Le Mans6½186143½
8 GAGARIN Vasily1857 FPupMRUS6½185544½
9 SEIGNAT Florian1744 FBenMFRABNOEchecs Plus de Cherbourg-Octeville6½184642
10 GUERLACH Keigo1761 FMinMFRAIDFC.E. de Bois-Colombes6½179640½
11 MIROI Robert-Andrei1862 FMinMROU6½178041
12 DORY Manon1653 FMinFFRAPDLEchiquier Hilairois6½177444½
13 JAMAR Vadim1881 FMinMBEL6½177042
14 DE LUSSAC Octave1590 FCadMFRACVLChevau-légers de la Choisille6½176543
15 KOVARSKI Julien1732 FCadMFRABNOLa Riviere Saint Sauveur6½176338½
16 GENNESSEAUX Blaise1662 FMinMFRACVLALCHESS Châteaudun6½173840
17 TURCUMAN Dragos-Mihai1693 FCadMROU6½171739½
18 GLOTIN Adrien1691 FBenMFRAIDFCE Le Roi Soleil – Le Chesnay – Versail…6½165636
19 DE FEIJTER Bas1895 FMinMNED6183747
20 DILL Xaver1820 FBenMSUI6179240