Całkowita liczba wyświetleń strony

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uniwersjada 2013. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uniwersjada 2013. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 15 lipca 2013

Chińskie podium na Uniwersjadzie

Klaudia Kulon - nieźle


 NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 Rp
1
GMZhao XueCHN25537.50.048.043.52647
2
WGMJu WenjunCHN25317.00.047.042.52579
3
WGMTan ZhongyiCHN24787.00.046.541.52534
4
IMSavina AnastasiaRUS23686.50.050.044.52477
5
IMBodnaruk AnastasiaRUS24406.50.049.544.52523
6
WGMBatchimeg TuvshintugsMGL23516.50.048.043.52482
7
WGMKashlinskaya AlinaRUS23346.50.045.540.52464
8
IMShen YangCHN24056.00.047.042.02409
9
IMGuramishvili SopikoGEO24216.00.045.040.52436
10
WGMArabidze MeriGEO23206.00.044.039.52377
11
WIMKulon KlaudiaPOL22586.00.042.538.02309
12
WIMUmudova NargizAZE22536.00.039.535.52141
13
WGMRogule LauraLAT23295.50.048.043.02360
14
WGMBulmaga IrinaROU24035.50.047.042.52414
15
WGMStojanovic AndjelijaSRB23025.50.044.040.02291
16
WGMMammadyarova TurkanAZE22675.50.042.538.52314
17
WIMDavletbayeva MadinaKAZ22605.50.042.037.52245
18
WIMKazimova NarminAZE22085.50.041.038.02198
19
WIMVo Thi Kim PhungVIE21995.50.041.036.52213
20
WIMChirivi C Jenny AstridCOL22055.50.039.536.02108
21
WIMMader ManuelaGER22125.50.039.535.52130
22
WIMGarcia Morales Ivette AleMEX20725.50.038.535.52167
23
WGMSoloviova LisaUKR22965.50.038.034.52178
24
WGMGirya OlgaRUS24375.00.047.042.52351
25
IMMunguntuul BatkhuyagMGL24525.00.046.041.02320
26
WGMKalinina OlgaUKR22925.00.041.537.02273
27
WGMKulovana EvaCZE22725.00.041.037.02173
28
WFMHallaeva BaharTKM21505.00.040.536.52135
29
WGMPrzezdziecka MartaPOL22975.00.038.034.52166
30
WIMDudas EszterHUN22665.00.037.033.51988

Dziś będą rozdawać medale na Uniwersjadzie w Kazaniu

Ju Wenjun (Chiny)
W ostatniej rundzie zagrają:
112
WGMBatchimeg Tuvshintugs235167GMZhao Xue2553
1
22
WGMJu Wenjun25316½5½IMGuramishvili Sopiko2421
7
33
WGMTan Zhongyi247865½WGMBulmaga Irina2403
9
428
WIMMader Manuela22125½5½IMBodnaruk Anastasia2440
5
58
IMShen Yang24055½5½WGMArabidze Meri2320
15
610
IMSavina Anastasia23685½5½WIMKazimova Narmin2208
29
714
WGMRogule Laura23295½5½WGMKashlinskaya Alina2334
13
84
IMMunguntuul Batkhuyag245255WIMUmudova Nargiz2253
27
96
WGMGirya Olga243755WIMKulon Klaudia2258
25
1016
WGMStojanovic Andjelija230255WGMMammadyarova Turkan2267
21
1124
WIMDavletbayeva Madina226054½WGMKalinina Olga2292
19
1270
WGMSoloviova Lisa22964½4½WIMSgircea Silvia-Raluca2261
23
1331
WIMVo Thi Kim Phung21994½4½WIMAndrenko Irina2253
26
1430
WIMChirivi C Jenny Astrid22054½4½WIMMartinez Ayelen2103
38
1540
WIMGarcia Morales Ivette Ale20724½4½WFMTon Nu Hong An1995
45
1636
WFMDe Seroux Camille211844WGMPrzezdziecka Marta2297
17

piątek, 12 lipca 2013

Uniwersjada w Kazaniu - klasyfikacja po sześciu rundach

Zdjęcie z FB Marcina Tazbira


NazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
1IMBodnaruk AnastasiaRUS24405.50.020.016.5
2WGMJu WenjunCHN25315.00.022.019.0
3GMZhao XueCHN25535.00.021.017.5
4WGMRogule LauraLAT23295.00.019.015.5
5IMSavina AnastasiaRUS23684.50.021.017.5
6WGMBulmaga IrinaROU24034.50.020.017.0
7WGMKashlinskaya AlinaRUS23344.50.019.015.5
8IMGuramishvili SopikoGEO24214.50.017.514.5
9IMMunguntuul BatkhuyagMGL24524.00.022.018.5
10WGMGirya OlgaRUS24374.00.021.518.0
11WGMTan ZhongyiCHN24784.00.021.017.5
12WGMBatchimeg TuvshintugsMGL23514.00.020.017.0
13IMShen YangCHN24054.00.019.516.5
14WGMKalinina OlgaUKR22924.00.018.515.5
15WFMHallaeva BaharTKM21504.00.018.515.5
16WGMArabidze MeriGEO23204.00.018.015.0
17WIMDavletbayeva MadinaKAZ22604.00.018.015.0
18WIMChirivi C Jenny AstridCOL22054.00.017.015.0
19WIMKulon KlaudiaPOL22584.00.017.014.5
20WGMKulovana EvaCZE22724.00.016.013.5
37WGMPrzezdziecka MartaPOL22973.00.017.014.5