Całkowita liczba wyświetleń strony

środa, 5 października 2016

Najlepsza pani w Isle of Man Open 2016 wygra 3.500 funtów!

Yifan Hou otwiera listę startową pań.
Polek brak

17GMHou YifanwCHN26493,0432,470,53105,3
44IMBatsiashvili NinowGEO24803,0432,590,41104,1
36GMHarika DronavalliwIND25282,542,52,010,49104,9
49IMPaehtz ElisabethwGER24592,542,51,530,97109,7
56IMDaulyte DeimantewLTU24292,542,52,070,43104,3
59IMGaponenko InnawUKR24212,542,52,73-0,2310-2,3
60IMKaravade EeshawIND24212,542,52,160,34103,4
62IMTania SachdevwIND24142,542,51,740,76107,6
63WIMShvayger YuliyawISR24052,542,51,740,76107,6
67IMHouska JovankawENG23862,542,51,970,53105,3
69GMArakhamia-Grant KetevanwSCO23762,542,52,030,47104,7
48GMUshenina AnnawUKR24592,0423,20-1,2010-12,0
79IML'ami AlinawROU23222,0421,980,02100,2
85IMZozulia AnnawBEL23032,0421,960,04100,4
86WGMEnkhtuul Altan-UlziiwMGL23022,0421,500,502010,0
101WGMRodshtein TerezawCZE22072,0420,681,322026,4
68FMBrunello MarinawITA23821,541,52,35-0,8520-17,0
87WIMOsmanodja FilizwGER22991,541,52,05-0,5520-11,0

poniedziałek, 3 października 2016

Kosteniuk mistrzynią Rosji w rapidzie. Grano 10 rund

Aleksandra Kosteniuk przegrała tylko
z Aleksandrą Goryachkiną, ale te "bucholtze"


Nazwisko
Elo/r
Pkt.1 2 3 4 
11GMKosteniuk AlexandraRUS2519
8,065,060,07,00,0
27WGMGoryachkina AleksandraRUS2424
8,063,558,57,00,0
33WGMPogonina NatalijaRUS2458
7,560,556,57,00,0
413IMCharochkina DariaRUS2358
7,059,556,56,00,0
58IMVasilevich TatjanaUKR2400
7,055,551,56,00,0
69WGMKovanova BairaRUS2393
7,055,050,56,00,0
716WIMDrozdova DinaRUS2244
7,054,051,05,00,0
822IMVasilevich IrinaRUS2230
6,565,061,56,00,0
94FMPustovoitova DariaRUS2434
6,560,055,56,00,0
1011WGMAmbartsumova KarinaRUS2376
6,557,553,05,00,0
1114WFMGritsayeva OksanaRUS2330
6,556,053,05,00,0
1210WGMGirya OlgaRUS2386
6,555,551,06,00,0
1320WFMTravkina AnastasiaRUS2237
6,060,055,54,00,0
142IMBodnaruk AnastasiaRUS2487
6,060,055,05,00,0
155IMGalliamova AlisaRUS2428
6,058,554,06,00,0
166IMNechaeva MarinaRUS2425
6,056,552,05,00,0
1733WIMSemenova ElenaRUS2122
6,056,052,54,00,0
1832Diakonova EkaterinaRUS2132
6,055,053,56,00,0
1918WIMTomilova ElenaRUS2241
6,055,051,05,00,0

Zły start polskich juniorek w Khanty Mansiysku. Najlepsza Ala Śliwicka dopiero trzynasta?! Klasyfikacje końcowe

Największą przegraną mistrzostw w Khanty Mansiysku należy uznać
Aleksandrę Obolentsewą. Prowadziła od startu, na dwie rundy przed końcem
miała cały punkt przewagi. Przegrała obie, finiszowe partie,
w tym w ostatniej rundzie z koleżanką z Rosji - Iriną Drogovoz!?
Szachy pań są nieodgadnione!!
World Youth Chess Championships 2016 G14
Wynik końcowy po 11 rundach
M-sceNazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
Zhu JinerCHN20248,50,02302
2
Maltsevskaya AleksandraRUS23198,00,02183
3
WIMWang AnnieUSA20138,00,02241
4
Badelka OlgaBLR22228,00,02126
5
Vantika AgrawalIND20128,00,02190
ą
World Youth Chess Championship 2016 G16
Wynik końcowy po 11 rundach
M-sceNazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
Aakanksha HagawaneIND21839,00,02362
2
WFMAlinasab MobinaIRI22308,51,02223
3
WFMShuvalova PolinaRUS23938,50,02272
4
FMKazarian Anna-MajaNED22318,01,02314
5
Yao LanCHN22358,00,02263
World Youth Chess Championship 2016 G18
Wynik końcowy po 11 rundach
M-sceNazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
WGMTsolakidou StavroulaGRE23559,00,02443
2
WFMObolentseva AlexandraRUS23318,00,02360
3
Lahav MichalISR20548,00,02366
4
WIMDrogovoz IrinaRUS21448,00,02283
5
WIMKhomeriki NinoGEO23577,50,02261

niedziela, 2 października 2016

Polskie juniorki bez szans na medale mistrzostw świata w Khanty Mansiysku. Jutro ostatnia runda

Mariola Woźniak na olimpiadzie w Baku zarobiła 79 punków Elo.
W Khanty Mansiysku straciła już 114?! To chyba jakiś rekord!
Nieprawdopodobnie chimeryczna zawodniczka
 
World Youth Chess Championships 2016 G14
Stan po 10 rundzie
M-sce NazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
WIMWang AnnieUSA20138,01,02281
2
Vantika AgrawalIND20128,00,02254
3
Zhu JinerCHN20247,50,02292
4
Maltsevskaya AleksandraRUS23197,00,02157
5
Badelka OlgaBLR22227,00,02099

Stan po 10 rundzie
M-sce NazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
Aakanksha HagawaneIND21838,01,02341
2
FMKazarian Anna-MajaNED22318,00,02370
3
WFMAlinasab MobinaIRI22307,51,02184
4
WFMShuvalova PolinaRUS23937,50,02230
5
Yao LanCHN22357,00,02217
World Youth Chess Championship 2016 G18
Stan po 10 rundzie
M-sce NazwiskoFedRgPkt TB 1 Rp
1
WFMObolentseva AlexandraRUS23318,00,52429
2
WGMTsolakidou StavroulaGRE23558,00,52416
3
WIMUuriintuya UurtsaikhMGL22287,50,02295
4
Lahav MichalISR20547,00,02341
5
WIMDrogovoz IrinaRUS21447,00,02235

Mistrzowski "kwiatek" Greczynki. Prawdziwa masakra!

Stavroula Tsolakidou pewnie zmierza po medal
mistrzostw świata juniorek do lat 18

Tsolakidou, Stavroula (GRE) 2355 - Mahalakshmi, M (IND) 2221 Mistrzostwa świata do lat 18 2.10.2016 X runda C11 1. e4 e6 2. d4 d5 3. Nc3 Nf6 4. Bg5 dxe4 5. Nxe4 Be7 6. Bxf6 gxf6 7. Nf3 b6 8. Bc4 Bb7 9. Qe2 Rg8 10. O-O-O c6 11. Rhe1 Nd7 12. Ng3 Nf8 13. d5 cxd5 14. Bb5+ Nd7 15. Nd4 Kf8 16. Qh5 Rg7 17. Rxe6 Kg8 18. Rxe7 Qxe7 19. Ngf5 1:0