Całkowita liczba wyświetleń strony

niedziela, 5 czerwca 2016

ME pań w Mamai - tabela jest coraz ciekawsza, ale zostały jeszcze trzy rundy!

Dla Moniki Soćko będzie dziś partia z Anną Usheniną
o medal mistrzostw Europy. Trzymajmy kciuki!

SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 Rp
19GMUshenina AnnaUKR24506,50,036,039,02609
214IMGaponenko InnaUKR24156,00,036,039,52575
37IMBodnaruk AnastasiaRUS24756,00,034,538,02517
44IMPaehtz ElisabethGER24896,00,034,538,02573
8GMSocko MonikaPOL24696,00,034,538,02540
624IMVega Gutierrez SabrinaESP23756,00,031,034,02497
745IMFoisor Cristina-AdelaROU23225,50,038,041,02520
819IMAtalik EkaterinaTUR24085,50,037,041,52523
915WIMShvayger YuliyaISR24155,50,036,539,52522
101GMStefanova AntoanetaBUL25075,50,036,040,02504
1112IMMkrtchian LilitARM24345,50,033,537,02456
1222IMDaulyte DeimanteLTU23925,50,032,035,52445
133WGMPogonina NatalijaRUS24905,50,031,535,02484
1432IMKhukhashvili SopikoGEO23555,50,031,034,02470
1511WGMZawadzka JolantaPOL24425,50,030,533,52453
162IMJavakhishvili LelaGEO24935,50,030,033,02440
16WGMSzczepkowska-Horowska KarinaPOL24115,50,030,033,02437
1826GMArakhamia-Grant KetevanSCO23645,00,037,039,52498
195WGMGoryachkina AleksandraRUS24855,00,036,540,52458
42IMMatnadze AnaESP23325,00,036,540,52464
POL
SNrNazwiskoRgFed12345678PktM-sceRp
8GMSocko Monika2469POL11½½½1½16,052540
11WGMZawadzka Jolanta2442POL10101½115,5152453
16WGMSzczepkowska-Horowska Karina2411POL011½½1½15,5172437
48WFMKiolbasa Oliwia2319POL10011½½04,0562277

Kojarzenie IX rundy POL


SzNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr

19GMUshenina Anna24506½6GMSocko Monika24698

416WGMSzczepkowska-Horowska Karina24115½5½GMStefanova Antoaneta25071

745IMFoisor Cristina-Adela23225½5½WGMZawadzka Jolanta244211

2876WGMMamedjarova Zeinab223644WFMKiolbasa Oliwia231948

piątek, 3 czerwca 2016

Polki od trzech rund nie przegrały na ME w Mamai, ale zbliża się finisz i trzeba wygrywać!

Czyżby Anna Ushenina (po prawej) zamierzała powrócić
do ścisłej czołówki europejskich szachistek?

SNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 Rp
11GMStefanova AntoanetaBUL25075,50,026,029,52581
29GMUshenina AnnaUKR24505,50,026,028,02567
314IMGaponenko InnaUKR24155,00,028,532,02545
426GMArakhamia-Grant KetevanSCO23645,00,028,030,52552
55WGMGoryachkina AleksandraRUS24855,00,027,531,02519
615WIMShvayger YuliyaISR24155,00,027,530,52523
45IMFoisor Cristina-AdelaROU23225,00,027,530,52529
88GMSocko MonikaPOL24695,00,027,030,52503
94IMPaehtz ElisabethGER24895,00,027,030,02535
107IMBodnaruk AnastasiaRUS24755,00,025,528,52479
1112IMMkrtchian LilitARM24345,00,024,528,02472
123WGMPogonina NatalijaRUS24905,00,024,528,02490
1336WFMOsmak IulijaUKR23455,00,024,526,02481
1434IMGara AnitaHUN23455,00,023,526,52441
1524IMVega Gutierrez SabrinaESP23755,00,023,026,02436
1620IMPeptan Corina-IsabelaROU24025,00,021,022,52399
1719IMAtalik EkaterinaTUR24084,50,027,531,02490
1828IMArabidze MeriGEO23634,50,026,029,02485
1946WGMKursova MariaARM23194,50,026,028,52446
2040FMBrunello MarinaITA23364,50,026,028,02426
POL
SNrNazwiskoRgFed1234567PktM-sceRp
8GMSocko Monika2469POL11½½½1½5,082503
11WGMZawadzka Jolanta2442POL10101½14,5312408
16WGMSzczepkowska-Horowska Karina2411POL011½½1½4,5292390
48WFMKiolbasa Oliwia2319POL10011½½4,0382307

Kojarzenie VIII rundy POL


SzNrNazwiskoRgPkt
PktNazwiskoRgNr

68GMSocko Monika246955GMArakhamia-Grant Ketevan236426

1011WGMZawadzka Jolanta24424½4½IMBulmaga Irina236031

1116WGMSzczepkowska-Horowska Karina24114½4½WGMGara Ticia235233

1748WFMKiolbasa Oliwia231944IMNechaeva Marina241613

Mistrzostwa Azji pań: 1. Kulkarni 2. Saduakassova 3. Soumya. Gratulacje!!

Bhakti Kulkarni (Indie) w Tashkencie miała tylko 15. numer startowy!
W Uzbekistanie, oprócz tytułu mistrzyni Azji i nagród,
ugrała także 50 punktów Elo! Gratulacje!


SNrNazwiskoFedRg
Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
115WGMKulkarni BhaktiIND22967,00,05,02318
25WGMSaduakassova DinaraKAZ24156,50,55,02307
310WGMSoumya SwaminathanIND23466,50,55,02279
417WGMNguyen Thi Mai HungVIE22766,00,05,02338
518WGMHoang Thi Bao TramVIE22636,00,04,02336
620WIMVo Thi Kim PhungVIE21736,00,04,02254
71IMKhademalsharieh SarasadatIRI24595,50,04,02258
83IMMunguntuul BatkhuyagMGL24425,50,04,02215
97WIMTokhirjonova GulrukhbegimUZB23905,50,03,02239
1012WIMPratyusha BoddaIND23365,00,05,02211
1126WFMAbdusattorova BakhoraUZB20915,00,04,02290
128WGMHejazipour MitraIRI23495,00,04,02195
1325Li XueyiCHN21055,00,03,02333
1411WGMPourkashiyan AtousaIRI23365,00,03,02297
154IMPadmini RoutIND24335,00,03,02226
169IMPham Le Thao NguyenVIE23485,00,02,02307
1714WGMGomes Mary AnnIND23044,50,03,02275
186IMBatchimeg TuvshintugsMGL24124,50,03,02211
1921Uuriintuya UurtsaikhMGL21724,50,03,02194
2013WIMVaishali RIND23224,50,02,02327